برادرزاده امیر جعفری در آغوشش به فاصله ۲۵ سال

علیرضا جعفری بازیگر جوان سینما برادرزاده امیر جعفری است. به فاصله ۲۵ سال تصاویری از این دو را در کنار هم مشاهده می‌کنیم.

برادرزاده امیر جعفری در آغوشش به فاصله ۲۵ سال

 

زندگی هنری علیرضا جعفری و نحوه ورود به عرصه بازیگری

علیرضا جعفری بازیگر مطرح و دوست داشتنی تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان. متولد ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۳ که هم اکنون وی ۲۷ سال سن دارد و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است.

 

همچنین ایشان فارغ التحصیل مدرک لیسانس رشته نمایش می‌باشد، او برادر زاده امیر جعفری بازیگر معروف ایرانی است.

عمویم امیر در آن زمان برادر کوچک‌تر خود یعنی عموی کوچک من که آن موقع هم سن و سال الان من بود را برای نقشی در یک نمایش. معرفی کرد و برای اینکه من در خانه تنها نمانم به همراه عموی کوچکم رفتم که آنجا به او گفتند سن شما به نقش نمی‌خورد.

زمانی که در حال خارج شدن از در بودیم به من گفتند چند لحظه صبر کنم، از من پرسیدند که دوست دارم بازی کنم؟

که من هم دوست داشتم و این طور شد که در یک اپیزود از رقص کاغذ پاره‌ها بازی کردم.

بدین ترتیب او در سال ۱۳۸۰ در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت خود را با فیلم تلویزیونی «دیوار کاه گلی» شروع کرد.

در سال ۱۳۸۲ در سریال ” بچه‌های اقاقیا ” به کارگردانی همایون اسعدیان حضور داشت. او در سال ۱۳۸۴ در سریال پرطرفدار ” متهم گریخت” به کارگردانی رضا عطاران حضور داشت.

او در این سریال در کنار بازیگرانی از جمله مرحوم سیروس گرجستانی، مریم امیرجلالی، سعید آقاخانی، علی صادقی. محمود بهرامی، ملیکا زارعی، رضا عطاران و … همبازی بود.

از آخرین فعالیت تلویزیونی ایشان می‌توان به سریال «سیاوش» به کارگردانی سروش محمدزاده در سال ۱۳۹۹ در نقش جلال اشاره کرد.

در این سریال بازیگرانی همچون میلاد کی مرام، رضا کیانیان، مجید صالحی، ترلان پروانه، خسرو شهراز. گیتی قاسمی، سوگل خلیق، مهدی حسینی نیا، ناهید مسلمی، مهسا باقری، مرجان اتفاقیان و … حضور داشتند.