به گزارش افکار نیوز به نقل از ايسنا ، فرزاد جمشيدي با اعلام خبر اينكه در ويژه برنامههاي ايام رمضان اجراي برنامه ندارد، گفت: برنامهي ياد خدا نيز تا پس از ماه رمضان پخش نخواهد شد.

این مجری تلویزیون با بیان اینکه محبوبیت مجری برای مخاطب در رسانه‌های تصویری نکته‌ای است که اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: همه‌ی ما می‌دانیم در رسانه مقوله‌ای به نام مخاطب مهم است و برای جذب مخاطب، محبوبیت مجری نکته‌ای است که اهمیت دارد.

وی در این برنامه از مسؤولان به ویژه دکتر دارابی معاون سیما درخواست کرد مجریانی که محبوب می‌شوند را به راحتی کنار نگذارند. آن هم مجریان توانمندی که توانسته‌اند برنامه‌ی پرمخاطب داشته باشند.

جمشیدی در این برنامه به مجریانی چون احسان علیخانی، اشاره کرد و از مسؤولان صداوسیما درخواست کرد که این گونه مجریان به برنامه‌های خودشان بازگردانده شوند.

بر این اساس به تازگی مجریان دیگری از جمله محمود شهریاری و مهدی واعظی به دلیل مشکلاتی که در اجرای برنامه‌های زنده‌شان ایجاد شده بود با شبکه‌هایشان با مشکل مواجه شدند. همچنین فریدون جیرانی مجری و تهیه‌کننده هفت نیز این برنامه را واگذار کرد.

ضمن اينكه احسان عليخاني ـ مجري ماه عسل هم ديگر اجرا ندارد. محمدرضا شهيديفرد تهيهكننده و مجري پارك ملت هم از ديگر مجرياني است كه رفتنش از اين برنامه مخاطب را با پرسش مواجه كرد. آخرين مجري هم حسن صحت ـ مجري نگاه يك ـ بود كه بي آنكه فرصتي براي توضيح دربارهي علت رفتنش پيدا كند، از مخاطبان خداحافظي كرد.