به گزارش افکارنیوز به نقل از علمولوژی، امروز می خواهم برای کسانی که نیاز بیشتری به محافظت از آیفونشان دارند، سه قاب معرفی کنم. البته این قابها به گونه ای ساخته شده اند که به غیر از خود، از صاحبانشان هم دفاع می کنند. اگر اطراف خود تهدیدی حس می کنید، من به شما پیشنهاد می کنم یکی از این قاب های آیفون را بخرید:

۱ – یلو جکت Yellow Jacket قاب آیفون ۴ و آیفون ۴ اس مجهز به شوکر برقی: تصور کنید که در حال راه رفتن در خیابان هستید که ناگهان یک خلافکار جلوی شما ظاهر می شود و می خواهد تمام پول و وسایل همراهتان را بدزدد. در این لحظه چه می کنید؟ اگر با آیفون خود یکی از این محافظ ها را بخرید اصلا نباید نگران این مزاحمت ها و دزدی ها باشید. چرا که این محافظ با ۶۵۰,۰۰۰ ولت برقی که تولید می کند، تمام خلافکاران را از شما دور خواهد کرد. فقط کافی است که آن را به کسی که برای شما مزاحمت ایجاد کرده وصل کنید! بووووم، در یک لحظه می بینید که او به عقب پرت خواهد شد.البته نگران خود نباشید. این شوکر یک درپوش محافظ دارد که در لحظاتی که از آن استفاده ممی شود، نمی گذارد به شما آسیبی وارد کند. فقط در هنگام نیاز و استفاده باید آن درپوش را بردارید. این قاب ۸۵ دلار قیمت دارد.

۲ – قاب اسپری فلفل اسمارت گارد SmartGuard برای آیفون ۴ و آیفون ۴ اس: در این قاب می توان یک اسپری اشک آور جای داد و هر وقت به یک مزاحم برخوردید به آرامی اسمارت فون خودتان را در بیاورید و اسپری را از آن خارج کنید و آنرا مستقیم در درون چشمان مزاحم اسپری کنید. این گونه در امان خواهید بود. قیمت این قاب ۳۴٫۵۰ دلار است.۳ – قاب و پنجه بکس Nukles برای آیفون ۴ و آیفون ۴ اس: این قاب را که می بینم یاد محله های خلاف کار کالیفرنیا می افتم(البته من آنجا را از نزدیک ندیده ام!). می توان گفت این قاب تلفیقی از سنت و مدرنیته است. قیمت این قاب۵۴ دلار است.