بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

خواننده جنجالی کشورمان به تازگی در سریال رمضانی هفت سر اژدها هنرنمایی کرده و با حضورش در این سریال شهرتش دو چندان شده است.

بیوگرافی حمید صفت

حمید صفت متولد ۱۸ مرداد ۱۳۷۲ در تهران ، خواننده رپ و آهنگساز ایرانی است، او یک دهه هفتادی که خیلی زود معروف شد ، چهره ای متفاوت که فعالیت اش زیرزمینی و غیرمجاز است اما هوادارانش زیادن ، تیپ حمید صفت ایتالیایی ایرانی (کلاسیک مدرن) است و از خواننده های جنجالی ایرانی است.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

وی در سنین کودکی بود کـه پدر و مادرش از یک دیگر جدا شدند. مادر حمید صفت تا سال ۱۳۸۴ با فردی بنام هوشنگ ازدواج کرد و با او در کشور آلمان زندگی می کرد. حمید صفت می گوید: مادرم صدای خوبی دارد و خواهرم نیز کارگردان اسـت و بیشتر ویدیو کلیپ ‌ها رو با راهنمایی او می‌ سازم.

حمید صفت فعالیت موسیقایی‌اش را از زمانی کـه تحصیلات راهنمایی داشت همراه با پسر دایی‌اش بنام علی رهرو آغاز کرد. او چند سال پیش موسیقی رپ رابا امیررضا محسنی فر شروع کرده و نخستین آهنگش بنام خیابانی‌ها را ارائه داد. او می گوید الگویش افرادی مثل امینم و فیفتی سنت هستند. هم چنین در رابطه با سبک رپ گفته اسـت کـه رپ بـه روحیه‌اش خیلی نزدیک اسـت.

او می گوید خواندن رپ باعث می شود از لحاظ روحی تخلیه شود. وی قرار بود از جمله بازیگران نمایش لامبورگینی بـه کارگردانی سیامک صفری باشد کـه در مجموعه‌ی شهرزاد تهران روی صحنه رفت. با این کـه رپر‌ها در ایران مجاز بـه اجرا نیستند، ولی او فقط یک شب روی صحنه رفت و اجرا داشت ولی پس از آن از همکاری با گروه محروم شد.

حمید صفت چندی پیش با ناپدری اش درگیر می شود که در نتیجه پدرش با شی سختی که به سرش اصابت می کند فوت می کند. حمید صفت به اتهام قتل روانه زندان می شود، وی در خرداد سال ۱۳۹۷ حمید صفت با وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی آزاد شد و سرانجام تبرئه شد.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

 

وی با روی کار آمدن فیلم “چ” و خواندن آهنگ “چ” که متناسب با فیلم هم بود با لباس چیریکی موزیک ویدیو آن را هم اجرا کرد. این خواننده بعد از آن چندین آهنگ دیگر هم خواند که در آخرین آهنگ با امیرعباس گلاب خواننده تیتراژ سریال ستایش ۱ همکاریی کردند. عبارات و تکست به کار رفته در قسمت رپ این آهنگ طوری بود که تقریبا همه تکست مربوط به حمید صفت روی زبان‌ها افتاد.

او می‌گوید چمران را خیلی دوست دارم و از ایشان خیلی درس می‌گیرم. بیشتر به قسمت چریک بودن زندگی ایشان علاقه‌مندم و به خاطر اثبات این درس‌پذیری موزیک ویدیویی را در سبک و استایل دکتر چمران به صورت چریکی منتشر کرده‌ام.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

 حمید صفت و فرزاد فرزین

گروه زد و بند با اظهار به یاغی بودن

در ادامه بیوگرافی حمید صفت او قبلاً لقب حمید ابتکار را داشت اما بعداً همان نام و فامیلی خود را به لقب ابتکار ترجیح داد. او با ایجاد گروه زد و بند فعالیت آن را با هدف کار آفرینی گسترش داد و شروع به ساخت آهنگ‎‌های گروهی کرد. فعالیت‌های حمید صفت در کمپ‌های ترک اعتیاد و انجام اقدامات در جهت کاهش مصرف مواد مخدر در میان اشخاصِ معتاد به مواد را داشت.

او گفته که منظورش از یاغی بودن همان چریکی بودن است چون از بچگی شلوغ و شر بوده و در کار حد و مرز ندارد اما احمق نبوده و در کنار کارهایی که انجام می‌دهد سیاست نیز دارد.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

صفت علاوه‌ بر خوانندگی، در زمینه بازیگری نیز فعالیت داشته است. جدیدترین تجربه بازیگری صفت، سریال “اژدها هفت سر” است که به تازگی در حال پخش است.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

سریال هفت سر اژد‌ها مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی ابوالقاسم طالبی است که از ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ پخش آن آغاز شده است.

اسم ابتدایی سریال «طلاق» بود که بر خلاف آنچه از عنوان «طلاق» در ذهن متبادر می‌ شود، به مسایل خانوادگی نمی‌ پردازد و قصه یک درام اجتماعی و سیاسی است که به مفاسد اقتصادی ورود کرده است. در نهایت عنوان سریال به «هفت سر اژدها» تغییر پیدا کرد.

موضوع سریال «هفت سر اژدها» که این روزها به آنتن نزدیک شده است درباره مفاسد اقتصادی و مسائل بحث برانگیزی است که در قالب یک درام سیاسی تولید شده است.

با تماشای تیزری که ازاین سریال منتشر شده نیز می توان فضای پر تب وتاب قصه، به روز بودن آن و همچنین حضور چهره هایی را دید که قطعا درزمان پخش می تواند مخاطبان را با خود همراه کند. یکی ازاین چهره ها حمید صفت است که پیش ازاین مخاطبان او رابه عنوان خواننده می شناختند.

البته به نظر می رسد ایفاگر یکی از نقش های اصلی که یک آقازاده با نام سلطان خواه است را مجید واشقانی بر عهده دارد. این بازیگر را تا امروز در سریال هایی مثل برادر، ماتادور، انقلاب زیبا، میکائیل، مسیر انحرافی و…دیده ایم.

این سریال در ژانر پلیسی ساخته شده است و یکی از بازیگران آن حمیدرضا امیری صفت معروف به حمید صفت خواننده رپ است. هم چنین حمید گودرزی، مجید واشقانی، قطب الدین صادقی و … از بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

[سریال] محمد علی در سریال هفت سر اژدها

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها

سریالی که از همان ابتدای تولید از موضوع‌ اش گرفته تا حضور این خواننده، سروصدا به پا کرد و محل بحث اهالی رسانه شد. نکته جالب توجه اینجاست که حمید صفت بعد از بارها تلاش برای حضور در دنیای تصویر و صحنه و عدم موفقیتش، حالا با یک سریال تلویزیونی با موضوع کلان مفاسد اقتصادی در دل درامی اجتماعی و سیاسی، آن هم در ماه مبارک رمضان که یکی از مهم‌ترین مناسبت‌ها برای سریال‌های تلویزیونی است به رسانه ملی آمده است.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

طالبی کارگردان سریال هفت سر اژدها نزدیک به چهار سال زمان صرف ساخت «هفت سر اژدها» کرده و مجید واشقانی عهده‌دار یکی از نقش‌های اصلی است. او نقش آقازاده‌ای را بازی می‌کند که محور اصلی شکل‌ گیری برخی از مفاسد اقتصادی در کشور است.

یکی دیگر از نقش‌ های اصلی این سریال به «حمید صفت» که بیشتر به عنوان رپر شناخته می‌ شود سپرده شد. او نقش یک دانشجوی عدالت طلب به نام محمدعلی رضایی را برعهده گرفته است.

بازیگر نقش محمدعلی در هفت سر اژدها کیست

این خواننده در جریان بازی در سریال «هفت سر اژدها» بود که درگیر پرونده جنایی قتل ناپدری‌اش شد، اما با وجود این اتفاق طالبی بازیگر دیگری را جایگزین او نکرد و منتظر ماند تا تکلیفش مشخص شود. بعد از تبرئه شدن حمید صفت، طالبی با وجود فشارهای متعدد نقش او را حذف نکرد و سکانس‌های باقی مانده را با دعوت مجدد از این بازیگر-خواننده ادامه داد.