به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، امروز بابک حمیدیان برای ایفای نقش شهید اصغر وصالی به گروه بازیگران فیلم در پاوه پیوست و پس از انجام کارهای مقدماتی ظرف چند روز آینده جلوی دوربین خواهد رفت.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده تاکنون بخش‌های مختلف از جمله صحنه‌های مربوط به ورود هلی‌کوپتر شهید چمران(فریبرز عرب‌نیا) و تیمسار فلاحی(سعید راد) در روز‌های گذشته در منطقه پاوه ضبط شده است و گروه مشغول ضبط صحنه‌های عبوری در شهر پاوه هستند.

«مریلا زارعی» نیز ظرف دو روز گذشته به گروه بازیگران در پاوه پیوسته بود. بابک حمیدیان در این فیلم نقش شهید اصغر وصالی را ایفا می‌کند.

بنابراین گزارش، طبق برنامه‌ریزی انجام شده ۴ ماه فیلمبرداری فیلم در استان کرمانشاه، منطقه اورامانات و بخشی هم در استان تهران به طول خواهد انجامید.

بازیگر نقش شهید چمران را فریبرز عرب‌نیا ایفا می‌کند و «سعید راد»، «فریبرز عرب‌نیا»، «مریلا زارعی»، «بایک حمیدیان»، «محمدمهدی سلانی»، «امیررضا دلاوری» و «اسماعیل سلطانیان» به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند.

حاتمی‌کیا در فیلم سینمایی «چ»(درباره شهید چمران) سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد ۱۳۵۸ زندگی شهید چمران را روایت کرده است.

حسین جعفریان مدیریت فیلمبرداری فیلم را برعهده دارد و به عباس بلوندی طراحی صحنه و لباس فیلم سپرده شده است. مهدی حسینی‌وند و بهزاد عبدی به ترتیب مسئولیت تدوین موسیقی فیلم را برعهده دارند.