افکارنیوز: اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق بازی هستند و یا اصطلاحاً بازی خورید، اگر تبلت نداشته بشید مطمئناً در فکر خرید یک تبلت برای بازی کردن هستید. بازی کردن با اسمارت فون ها ممکن است خوب باشد اما بازی کردن با صفحه نمایش بزرگتر جذاب تر و جالب تر خواهد بود. اولین نسل تبلت های اندرویدی خیلی گران قیمت بودند، اما در این نسل های آخری همه جور تبلت با همه نوع قیمت پیدا می شود. من می خواهم در اینجا ۳ تا از بهترین تبلت های بازار با قیمت های گران، متوسط و ارزان را به شما معرفی کنم:

۱ – ایسوس ترنسفرمر پد اینفینیتی تی اف ۷۰۰ – ASUS Transformer Pad Infinity TF۷۰۰:این تبلت گران قیمت دارای صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی فول اچ دی، پردازنده ۴ هسته ای تگرا ۳ و پورت میکرو اچ دی ام آی می باشد. بد نیست بدانید TF۷۰۰ یک پردازنده گرافیکی ۱۲ هسته هم دارد که برای بازی خورها معرکه اس. البته این تبلت کمی گران است. چون برای داشتن ورژن ۶۴ گیگابایتی آن باید ۵۸۸ دلار بپردازید.

۲ – ایسوس ترنسفرمر پد تی اف ۳۰۰ – ASUS Transformer Pad TF۳۰۰:این تبلت با قیمت متوسط دارای صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی، پردازنده ۴ هسته ای تگرا ۳ و پورت میکرو اچ دی ام آی می باشد. این تبلت همانند TF۷۰۰ دارای پردازنده گرافیکی ۱۲ هسته می باشد. مهمترین فرق این دو در رزولوشن آنها می باشد. اولی ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و دومی ۱۲۸۰×۸۰۰٫قیمت ورژن ۳۲ گیگابایتی این تبلت معادل ۳۷۴ دلار می باشد.

۳ – گوگل ایسوس نکسوس ۷ – Google ASUS Nexus ۷:از ویژگی های این تبلت ارزان قیمت می توان به تنها تبلت با اندروید آبنبات ژله ای ۴٫۱، پردازنده ۴ هسته تگرا ۳ و پردازنده گرافیکی ۱۲ هسته اشاره کرد. از ایرادات این تبلت نداشتن پورت اچ دی ام آی است. البته می توان از این کمبود به خاطر قیمتش چشم پوشی کرد. برای داشتن ورژن ۸ گیگابایتی این تبلت فقط کافی است ۱۹۹ دلار بپردازید.