این فهرست در چهار بخش ادبیات داستانی و غیر داستانی یا جلد گالینور، ادبیات عامه پسند و کتابهای با جلد نرم مرغوب پرفروشترین کتابهای هفته را معرفی کرد. ایسنا گزارش داد: در بخش ادبیات داستانی با جلد گالینور، زنده یا مرده اثر مشترک تام کلنسی و گرنت بلک وود درصدر فهرست قرار گرفت و پس از آن اعترافات جان گریشام، عبور از آتش جیمز پترسون، دختری که به لانه زنبور لگد زد استیگ لارسن و تاریکی مطلق، بدون ستاره استفان کینگ رتبههای دوم تا پنجم را کسب کردند.

«جاناتان فرنزن» با کتاب «آزادی: یک رمان»، «پاتریشیا کورن‌ول» با اثر «سردخانه پورت»، «کن فولت» با رمان «سقوط غول‌ها»، «کاترین استاکت» با اثر «کمک» و «دیوید سداریس» با کتاب «سنجاب، سنجاب را می‌جوید» مقام ششم تا دهم فهرست پرفروش‌ترین‌ها را از آن خود کردند.

در بخش ادبیات غیر داستانی با جلد گالینور به ترتیب «لحظات تصمیم‌گیری» نوشته «جورج دبلیو بوش»، «اجرای روزانه‌ جان استوارت درباره‌ زمین: راهنمای نژاد بشر» اثر «جان استوارت»، «نشکسته» نوشته‌ «لورا هیلن برند»، «زندگی» اثر «کیت ریچاردز»، «زندگینامه‌ مارک تواین» اولین تا پنجمین کتاب پرفروش‌ این هفته لقب گرفتند.

در همین بخش «رمز‌گشایی شده» نوشته‌ «جی زد»، «کنتسای پابرهنه این چقدر آسان است؟» نوشته‌ «اینا گارتن»، «کلئوپاترا: یک زندگی» اثر «استیسی شیف»، «مزخرفاتی که بابام می‌گه» نوشته «جاستین هالپرن» و «آمریکا با عشق» اثر «سارا پیلین» رتبه‌های ششم تا دهم این فهرست را کسب کردند.

در بخش ادبیات عامه‌پسند همچون هفته‌های گذشته «استیگ لارسن» در صدر فهرست نشست و دو رمان او «دختری با خالکوبی اژدها» و «دختری که با آتش‌بازی کرد» اولین و دومین کتاب‌های پرفروش این هفته شدند.

«نماد گمشده» نوشته‌ «دن براون»، «پ مثل موج» نوشته‌ «سو گرفتون»، «فرهنگ لغت رسمی بازی حروف‌چینی»، «دادگاه الکس کراس» اثر مشترک «جیمز پترسون» و «ریچارد یلالو»، «از نفس افتاده» به قلم «دین کنتز»، «من الکس کراس» نوشته‌ «جیمز پترسون»، «پولیور کریسمس» اثر «گلن بک» و «وقفه‌ روشن: رمان استون بارینگتون» اثر «استوارت وودز» سومین تا دهمین رتبه‌ بخش ادبیات عامه‌پسند را کسب کردند.

در بخش جلد نرم مرغوب، «الکساندر هوروویتز»، مانند هفته‌ پیش با کتاب «درون یک سگ» صدرنشین این فهرست شد و پس از او «الیزابت گیلبرت» با کتاب «بخور، نیایش کن و عشق بورز» دومین کتاب پرفروش‌ شد.

‌ «استیک لارسن» با رمان‌های «دختری خالکوبی اژدها» و «دختری که با آتش بازی کرد» مقام‌های سوم و پنجم این فهرست را به دست آورد. «هنر مسابقه دادن در باران» اثر «گارت اشتاین» چهارمین کتاب پرفروش این بخش از فهرست نام گرفت.

پس از آنها، قوانین خانه اثر جودی پیکولت، کتاب بیداری نوشته مارک نپو، کندن برای سگ نوشته ابراهام ورگیز، فقط بچهها نوشته پتی اسمیت و آنچه آن سگ دید: و دیگر ماجراها به قلم مالکولم گلدول در همین بخش ششمین تا دهمین کتابهای پرفروش پابلیشرزویکلی لقب گرفتند.