افکارنیوز: نرم افزار Salfeld Child Control ۲۰۱۲ همانطور که از نامش پیداست نرم افزار کاربردی برای محدود کردن استفاده کودکان از رایانه می باشد که امروز می خواهیم در وب سایت دانلود رایگان نرم افزار به والدین عزیز معرفی نماییم. این نرم افزار از دسترسی کودکان به قسمت های مختلف رایانه جلوگیری نمی کند بلکه این دسترسی را محدود و قابل کنترل خواهد نمود. برای مثال با این نرم افزار می توانید به کودک خود اجازه ی دسترسی به اینترنت را بدهید ولی از ورود به سایت های غیر اخلاقی و استفاده های نامناسب کودکان جلوگیری کنید.

از امکاناتی که می توان برای نرم افزار کنترل کودکان در استفاده کامپیوتر برشمرد می توان به تعیین وقت دسترسی کودکان به رایانه اشاره کرد که کودک را محدود میسازد در مدت زمان مشخصی از رایانه استفاده نماید و اصلی ترین کاربرد این قابلیت زمانی است که کودک شما علاقه ی شدیدی به بازی های رایانه ای داشته باشد و ساعت ها پشت رایانه مشغول بازی باشد که این مورد به هیچ وجه برای کودک شما مناسب نخواهد بود؛ این نرم افزار به راحتی کنترل را در دست گرفته و ساعت های خاموش و روشن شدن کامپیوتر را نیز ثبت خواهد نمود.

از دیگر قابلیت های این نرم افزار در زمینه ی اینترنت می توان به این موارد اشاره کرد: مسدود کردن برنامه های به اشتراک گذاری فایل ها، حدود یک میلیون سایت نا مناسب کودکان توسط این نرم افزار شناسایی گشته است که شما قادرید کودکان را از دسترسی به آنها منع کنید، ارسال تمام قانون شکنی ها و مشکلاتی که ممکن است کودک در رایانه ایجاد کرده باشد به ایمیل شما و …. از دیگر امکانات نرم افزار کنترل کودکان می توان به موارد ذیل اشاره کرد: امکان تعیین محدوده ی زمانی که کودک قادر است از رایانه استفاده نماید(برای مثال کودک نمی تواند از ساعت ۱۱ به بعد از رایانه استفاده کند)، تعیین زمان مشخص برای استفاده از نرم افزار ها یا بازی های خاص، امکان رمزگذاری بعضی از فایل های شخصی که احتمال می دهید دسترسی کودک به آنها باعثاز بین رفتن اطلاعات ضروری شما گردد و مهم ترین و اصلی ترین امکان این نرم افزار امکان تعریف متن خطا و پیغام هایی است که کودک باید با آنها در هر محدودیتی مواجه شود که از این طریق شما می توانید دلیل هر محدودیت را برای کودک ذکر کنید. شما والدین عزیز می توانید آخرین نسخه این نرم افزار جدید را دانلود و از استفاده ی کودکانتان از رایانه نگران نباشید.

امکانات و قابلیت های اصلی نرم افزار کنترل کودک

امکان ایجاد محدودیت های خاص در دسترسی به برخی از سایت ها در اینترنت
امکان محدودیت استفاده از برخی از نرم افزار های مختص اشتراک گذاری در اینترنت
امکان مسدود کردن دسترسی کودک به ۱ میلیون سایت نامناسب شناسایی شده توسط این نرم افزار
امکان ارسال تمام کاربرد ها و کارهای مشکوک کودک به ایمیل شخصی شما
امکان ایجاد محدودیت زمانی برای استفاده از رایانه یا برخی از نرم افزار های خاص یا بازی ها
امکان رمز گذاری و محدودیت دسترسی کودک به برخی از فایل های ضروری و اطلاعات اساسی
امکان تعیین خطا ها و پیغام های خاص برای نمایش به کودک هنگام مواجه شدن با محدودیت

رمزرمز عبور فایل: www. fdl. ir

لینک دانلود -(حجم: ۱۹.۸ مگابایت)