به گزارش افکارنیوزبه نقل از خبرآنلاین، احترام برومند مجری و گوینده و راضیه برومند گوینده، نویسنده، بازیگر و عروسک‌گردان روز دوشنبه مهمان خبرآنلاین بودند.


احترام برومند در این نشست با اشاره به اینکه در خانواده‌ای با شش فرزند به دنیا آمده که در میان آن‌ها او، راضیه و مرضیه برومند به عالم هنر پا گذاشته‌اند، گفت: «فکر می‌کنم مادرم بیشترین تاثیر را برای ورود به عالم هنر روی ما گذاشت. مادرم زنی روشنفکر بود. هنر را دوست داشت و عاشق موسیقی بود. ما از‌‌ همان زمان به دیدن فیلم و تئاتر عادت کردیم.»


او ادامه داد: «ورود به دنیای هنر در آن دوران سخت بود، اما پدر و مادرمان به هیچ وجه با کارهای ما مخالفت نکردند. قبل از انقلاب خانواده‌های معمولی خیلی به محیط‌های هنری اطمینان نداشتند، خصوصا سینما که با وجود فیلم‌فارسی‌ها، فضای خوبی در آن حکمفرما نبود، اما بعد از انقلاب اطمینانی در خانواده‌ها به وجود آمد و دیگر با خیال راحت‌تر بچه‌هایشان را به کلاس بازیگری می‌فرستادند.»


راضیه برومند هم با اشاره به فعالیت‌های اخیرش گفت: «من فیلمنامه سریال «آب پریا» را که خواهرم مرضیه برومند انجام داد نوشتم و بیشتر بر روی نویسندگی تمرکز کرده‌ام. نویسندگی حقیقتا کاری دشوار‌تر از بازیگری یا عروسک‌گردانی است، اما برای من که چند تجربه در زمینه نویسندگی داشته‌ام، کاری لذت‌بخش است. سریال «آب پریا» عید نوروز سال آینده روی آنتن شبکه دو می‌رود و امیدوارم مردم هم از دیدن آن لذت ببرند.»احترام برومند در بخشی دیگر از صحبت هایش گفت: با اینکه من و همسرم داوود رشیدی در عالم هنر بودیم، اما دخترم لیلی رشیدی خیلی اتفاقی وارد این فضا شد. زمانی لیلا حاتمی و لیلی در برنامههای زنده که در تلویزیون برای بچهها تدارک داده میشد حضور داشتند. بعد از آن لیلی در یکی از آثار رسول صدر عاملی به نام خبرنگار جوان بازی کرد. فعالیت جدی او در عرصه بازیگری از مجموعه زیزی گولو آغاز شد. وقتی خواست حرفه بازیگری را به طور حرفهای ادامه دهد به کلاسهای استاد سمندریان رفت. او مطالعات زیادی در کنار کارش دارد و در حال حاضر بیشتر بر بازی در تئاتر متمرکز شده است.