به گزارش افکارنیوز، پس از آن‌که روز گذشته خبربازیگر زن سینما برای سگش سنگ تمام گذاشت + عکسدر افکارنیوز منتشر شد، پرستو صالحی که موضوع این خبر بود در صفحه فیس‌بوکش رنجنامه منتشر کرد!

این بازیگر که پیش از این درباره فساد در سینما نوشته بود اکنون تمام مطالب خود را تکذیب کرده و نوشته که: سینمای ما از گل پاک‌تر است!

این حرف‌های پرستو صالحی در واکنش به خبر اعتراضی روز گذشته افکارنیوز است، خبری که در آن عکسی از صفحه فیس بوک وی قرار داده شده بود. این عکس مربوط به سگ پرستو صالحی بود که وی جملات محبت آمیزی را نسبت به وی نوشته و تولدش را تبریک گفته بود!

حالا پرستو صالحی در یادداشتی که روی صفحه فیس بوکش قرار داده نوشته:
افکارنیوز و …
سلام، اینجانب پرستو صالحی بازیگر سابقِ ایرانی بسیار در شگفتم که برای بازیگری که به قول خودتان سوپر استار نیست و به صِرف بازی در چند فیلم و سریال متوهم شده است آنقدر وقت می گذارید و هر روز به صفحه اش در فیس بوک سر میزنید!؟ از کی تا به حال آدم های غیر اِستار و درجه(ج) برای شما مهم شده اند؟ یک روز عکس های بنده را بهانه می کنید(آنهم عکس هایی که یک سالی هست در این صفحه و کلا در اینترنت هستند) و روز دیگر یک جفت گوشواره را، یک روز تبلیغ کلاس خودآرایی و یک روز کلیپ رقص دختری حداقل ۱۰سال جوان تر از من را به من نسبت می دهید که سالها قبل به صورت کاملا علمی(آنالیز کامپیوتری) ثابت شد بنده نبودم، که اگر بودم باید سر به کوه و بیابان می گذاشتم، عکس های فیلمِ فصلِ سرد را که در جشنواره پروین اعتصامی اکران شد و دست بر قضا در فیلم باید مدام سیگار در دست من می بود را تبدیل فرمودید به تیترِ پرستو صالحی در حال سیگار کشیدن! خلاصه هر روز چیزی را علم می کنید و می تازید که فلانی که دَم از فساد در سینما میزد خود چنین و چُنان است …اَخَوی، برادر، هموطن این را بارها گفته ام، اما نشنیدی!: سینمای ما از گُل پاک تر است. آنها که جمله ورود افراد غیر متخصص و هنربَند(بندِ به هنر) را که بنده گفتم، به فساد در سینما ترجمه کردند خود از عاملان فساد بودند و هستند در تمامی عرصه ها… " کافر همه را به کیشِ خود پندارد " به پروردگار سوگند چیزهای مهمتری در این شهر اتفاق افتاده و می اُفتد که من از آنها بسیار گفته ام: زلزله زدگان آذربایجان، معدنچیان کشته شده در حادثه انفجار معدن، از سیران و سارینا گفتم، از آتش سوزی مدرسه درودزن و شین آباد تا تصادفات جانسوزِ راهیان نور، از گودبرداری غیر استانداردی که باعثمرگِ آرتین و آریانای کوچک شد، از کودک آزاری، اسیدپاشی، از بچه های خیابان، از فقر، فحشا، اعتیاد و بی عدالتی ها و نا به سامانی های موجود بسیار گفته ام. اینها مهم نبودند آیا؟؟؟ آنروز که از ندای هَل مِن ناصر یَنصرنی حسین(ع) نوشتم ندیدید؟ نخواندید؟! ولی تبریک سالِ نو میلادی را به هموطنان مسیحی دیدید و خواندید! این آخری، نقش آفرینی برای عناصر ضدِ انقلاب رو از کجا درآوردید؟!؟! هرچند برای مِزاح خوب بود.
دوستان من یک شهروند معمولی ام مرا با شما چه کار؟؟؟
به آلودگی هوا بپردازید که این روزها از همه چیزمهم تر است.
پرستو صالحی ۲۳/۱۰ / ۹۱

بدون هیچ‌گونه تحلیل و نظری درباره این صحبت خانم صالحی نظر شما را بهاین مطلب جلب مینماییم.