افکارنیوز: ال جی برای اولین بار از تلویزیون OLED جدید خود با طراحی متفاوت منحنی شكل، در نمایشگاه CES ۲۰۱۳ لاس وگاس پرده برداری كرد. EA۹۸۰۰ در ابعاد ۵۵ اینچ اولین تلویزیون دارای صفحه نمایش منحنی است كه از تكنولوژی Cinema ۳D پشتیبانی می كند. خمیدگی صفحه نمایش در این محصول سبب می شود كه فاصله تمام نقاط تصویر از چشم افراد یکسان و مشكل موجود در تلویزیون های مسطح را نیز برطرف گردد.

تلویزیون های OLED ال جی از تصویری کاملا " واقعی و شفاف برخوردار می باشند. این محصول مجهز به تکنولوژی چهار رنگ در پیکسل و Color Refiner بوده و از قابلیت ارائه تصاویری روشن، واضح و با دقت رنگ بالا برخوردار است. تکنولوژی چهار رنگ در پیکسل ال جی با استفاده از ساب پیکسل‌های رنگ سفید، تصویری با دقیق‌ترین رنگ‌ها و کاملا " طبیعی به شما ارائه می‌کند. علاوه بر این، تکنولوژی جدید WRGB در این OLED، آن را در مقایسه با سیستم ‌های متداول سه رنگ RGB متفاوت ساخته است. طراحی بدون قاب این تلویزیون، صفحه نمایشی یکپارچه با زاویه دید عالی فراهم آورده و همچنین زیبایی ظاهری دستگاه آن را برای هر دکوراسیونی مناسب ساخته است. تلویزیون ۵۵ اینچی OLED ال جی دارای نسبت کنتراست بسیار بالا بوده و همچنین از زاویه دید گسترده‌ و روشنایی فوق العاده تصویر برخوردار است.

از آنجایی که OLED ها نور خودشان را تأمین می کنند، نیازی به نور پس زمینه وجود ندارد و بنابراین با یک تلویزیون باریک و سبک روبرو هستیم که در دسته بندی تلویزیون های هوشمند نیز قرار می گیرد.

EA۹۸۰۰ دارای طراحی بسیار مدرنی بوده و صفحه نمایش منحنی آن بدون هیچ خطای دیدی بهترین تجربه مشاهده تصاویر را برایتان فراهم می کند. استفاده از فیبر پلاستیکی مخصوص و بدون کربن(CFRP) در ساخت قاب خارجی دستگاه، این امکان را به ال ‌جی داده تا تلویزیون OLED خود را باریک و سبک طراحی کند، به طوری که ضخامت قاب آن تنها ۴ میلیمتر و وزن دستگاه نیز معادل ۱۰ کیلوگرم است.

طراحی بدون قاب و بسیار باریک این تلویزیون، ‌ صفحه نمایشی یکپارچه با زاویه دید عالی فراهم آورده است و از سوی دیگر نیز طراحی CINEMA SCREEN ال جی لبه های این دستگاه را کاملا " از دید شما پنهان و بهترین تجربه مشاهده تصاویر دو بعدی و سه بعدی برایتان فراهم می کند. همچنین نصب و راه انداری این محصول بر روی دیوار توسط پایه مخصوص بسیار آسان و به راحتی توسط یک فرد امکان پذیر می باشد. فاصله کمتر از یک اینچ بین دیوار و تلویزیون OLED شما، ‌این شاهکار طراحی ال جی را به یک اثر هنری تبدیل کرده است.

علاوه بر این، ‌ کنترل لمسی هوشمند ال جی یکی از تفاوت های تلویزیونOLED ال جی با محصولات دیگر رقباست. در پایین صفحه نمایش نیز کلیدهای لمسی تجربه متفاوتی را از کنترل عملکرد هایی مانند تغییر کانال ها، ‌ تنظیم صدا یا خاموش کردن دستگاه، در اختیار شما قرار می دهند.

تلویزیون های OLED ال جی تركیبی از تكنولوژی منحصر به فرد CINEMA ۳D ال جی به همراه قابلیت های تلویزیون هوشمند بوده و تصویری یكپارچه با كیفیت بی نظیر برایتان به ارمغان می آورد.