به گزارش افکارنیوز، آوینی‌فیلم نوشت: اگر گذرتان به مجموعه فرهنگی، ورزشی، تجاری… خورده باشد قطعا از تعجب دهانتان باز خواهد ماند. این مجموعه که چند سالی است توسط بخش خصوصی در غرب تهران به بهره‌برداری رسیده است با وجود آن‌که لقب فرهنگی را با خود به یدک می‌کشد محلی برای برگزاری میتینگ‌ها و مراسم‌های سیاسی یک جریان خاص نیز شده است.

اما به غیر از این ماجرا، متاسفانه نوع پوشش متصدیان و کارکنان مجموعه مذکور از همان بدو ورود باعثحیرت می‌شود، البته این حیرت با دیدن وضعیت ظاهری مشتریان خاص مجموعه بیشتر خواهد شد، اینکه آیا اداره اماکن یا هر نهاد مسئول دیگری خود را در قبال این مکان مسئول نمی‌دانند؟!

جالب‌تر اینکه محل مورد ذکر نام ایرانیان را بر تارک خود دارد اما تمام مراکز فروش و همچنین وضعیت پوشش در آن رنگ و بویی از ایرانیت و اسلامیت به خود نگرفته است.

اگر بخواهیم این وضعیت بد فرهنگی را هم فاکتور بگیریم، می‌رسیم به اتفاقی که بعید است از گوش مسئولان مجموعه پنهان مانده باشد. پخش ترانه با صدای خوانندگان زن انگار حالا به یک امر عادی مبدل شده است که مسئولان مجموعه فرهنگی مذکور جلوی پخش آن را نمی‌گیرند.

شاید تصور بر این است که قوانین داخل مجموعه با قوانین نظام جمهوری اسلامی متفاوت است که متاسفانه چنین مراکز به اصطلاح فرهنگی بر مبنای سلیقه شخصی خود عمل میکنند. امید میرود در این شرایط فرهنگی و اقتصادی جامعه دلی بسوزد و اقدامی عاجل شود.