به گزارش افکارنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، دوشنبه ۲۰ آذرماه نهمين قسمت از برنامه صبحگاهي ويتامين ۳ با اجراي سيد علي ضياء به روي آنتن رفت.

علی ضیاء پس از شروع برنامه طبق روال همیشه به خواندن خبر پرداخت.

در خبرها گفته شد مصرف آنتی بیوتیک در ایران بیشتر از مصرف در کل اروپاست.

و در خبر دیگری گفته شد نماینده ساری عنوان کرده اگر اتفاق روستای شین در ژاپن رخ داده بود مدیر آن یا استعفا می داد یا خودکشی می کرد مجری در تشریح این خبر به زبان خودش گفت: وزیر ما هم این دو کار را انجام داد خودکشی کرد ولی نجات یافت و استعفایش هم مورد پذیرش قرار نگرفت هر چند پیشنهاد به من دادند که به جای وی سمت را بپذیرم ولی من موافقت نکردم.

در بخش کارشناس دکتر علیرضا شیری روانشناس مطابق روزهای دوشنبه مهمان ویتامین ۳ بود.
دکتر علیرضا شیری به هدف و نحوه درس خواندن در برنامه پرداخت.

وی افزود: هدف از آموزش در دانشگاه کسب دانش و مهارت لازم است و باید شیوه استفاده از منابع را به خوبی فرا گیریم.
ضیاء در تکمیل صحبت های کارشناس برنامه گفت: هدف ما از دانشگاه رفتن کسب مدرک لیسانس است که در زمان خواستگاری بگوییم که مهندس هستیم.

و بعد ادامه داد: امیدوارم محیط دانشگاه ما را به سمت درس خواندن راهنمایی کنند نه چیز دیگری.

محمد علی ادیبی محیط بان مهمان برنامه ویتامین ۳ امروز بود.
ادیبی در ابتدا از دلایل حضور در این حرفه گفت: پدرم کارمند محیط زیست بود و از همان کودکی با این مسائل و محیط آشنا شدم و بعد از خدمت سربازی به سراغ این حرفه رفتم و در حال حاضر در سازمان حفاظت محیط زیست مشغول به کار هستم.
مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه کشوری مشاوران املاک مهمان تلفنی برنامه بود.

مصطفی قلی خسروی خطاب به ضیاء گفت: امیدوارم همیشه صدای شما به گوش ما و بینندگان برسد و انرژی بگیریم ضیا در پاسخ عنوان کرد: هیچ کس تا حالا این قدر از من تعریف نکرده بود.

گفتني است، برنامه صبحگاهي ويتامين ۳ با اجراي سيد علي ضياء تهيه كنندگي علي زاهدي شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ از شبكه سه سيما به روي آنتن مي رود.