افکارنیوز

_ شب گذشته - ۱۹ بهمن ماه - اکران خصوصی فیلم سینمایی «رسوایی» آخرین ساخته مسعود ده نمکی در سینما آفریقا برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این اکران خصوصی علاوه بر بازیگران فیلم، چهره های هنری دیگری به همراه جمع کثیری از مردم حضور داشتند.

با توجه به اینکه سینما آفریقا ظرفیت هزار نفر را دارد، افرادی که برای تماشای این فیلم آمدند بیش از این تعداد بودند و علاوه بر پر شدن راهروی سینما عده ای نیز ایستاده به تماشای رسوایی نشستند. این درحالی بود که بنا بر اعلام قبلی قرار بود نمایش فیلم راس ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شود ولی به دلیل مشکلات فنی نمایش به تعویق افتاد و ساعت ۲۳:۴۵ آغاز شد.

دقایقی قبل از پخش فیلم مسعود ده نمکی در سخنانی کوتاه توضیحاتی درباره نقص فنی به وجود آمده داد و از مردم به خاطر این مساله معذرت خواهی کرد که حاضران در سینما با زدن کف و سوت به سخنان ده نمکی پاسخ گفتند.

در میان افرادی که برای تماشای رسوایی آمده بودند می توان به سید عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما اشاره کرد. او پیش از باز شدن درهای سالن وارد سینما شد و در گوشه ای ایستاد و با ده نمکی به صحبت پرداخت. همچنین مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما نیز در این مراسم حضور داشت.

حبیب الله کاسه ساز تهیه کننده اخراجی ها نیز به همراه هنرمندانی نظیر حسام نواب صوفی که به همراه مادرش آمده بود، کامران تفتی، بهنوش بختیاری، اسماعیل خلج، امیر نوری، مجید مشیری، عباس محبوب، ارسلان قاسمی و ....حضور داشتند.