افکار

- مراسم قرعه‌کشی جوایز سریال «ویلای من» با حضور مهران مدیری، عوامل این سریال و جمعی از هنرمندان و دست‌اندرکاران این سریال برگزار شد و جوایز آن نیز اعلام شد.

بر اساس این گزارش، مهران مدیری در بخشی از سخنرانی خود، با اشاره به اینکه شبکه نمایش خانگی موضوع سختی است و سخت‌تر هم شد، گفت: به هرحال شبکه نمایش خانگی با خاطرات تلخ و شیرین در این دو، سه سال همراه بود اما خیلی خوشحال هستم که امروز در اینجا هستیم و اولین ویلایی که قول داده‌ایم را اهدا خواهیم کرد.

مدیری در ادامه با خنده گفت: از ترسمان رفتیم و ویلا را خریدیم که نکند طوری شود.

این کارگردان همچنین به این موضوع اشاره کرد که اعتمادسازی در این شرایط و در این موقعیت سخت است و گفت: حق بدهید که در این موقعیت بودن سخت است که دوباره این اعتمادسازی را انجام دهیم و اگر ذهنیت مخدوشی هم هست، آن را پاک کنیم؛ البته طبق وعده‌ها همه چیز پاک و پاکیزه انجام می‌گیرد.

کارگردان «ویلای من» همچنین افزود: امیدواریم بعد از این به وعده‌هایمان عمل کنیم.

او در پایان صحبت‌هایش به عوامل «ویلای من» اشاره کرد که وابسته به آنهاست و گفت: از تک‌تک بچه‌ها تشکر می‌کنم که اگر هر کدام از آنها نبودند، هیچ کاری شکل نمی‌گرفت.

مدیری همچنین از وزارت ارشاد و گروه صنعتی گلرنگ که در این سریال آنها را همراهی کرده است، تشکر و قدردانی کرد.

مراسم قرعه کشی جوایز سریال ویلای من

***

به گزارش ایسنا، رابعه اسکویی، غلامرضا نیکخواه، کمند امیرسلیمانی، مریم کاویانی، سیامک انصاری، رضا فیض نوروزی، برزو ارجمند، نگین معتضدی، عارف لرستانی، بهرام عظیمی، منصور سهرابپور و سیدامین پروین حسینی تهیه‌کنندگان «ساخت ایران»، خشایار الوند، مهدی ژوله و مهرداد شکرابی از جمله هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، هر کدام از این هنرمندان در جملاتی کوتاه، از همکاری با این سریال و به ویژه مهران مدیری ابراز رضایت و خوشحالی کردند.

کمند امیرسلیمانی گفت: باعثافتخار است که در این مجموعه هستم.

رابعه اسکویی در بخش دیگری اظهار کرد: از خداوند می‌خواهم سلامتی به مهران مدیری بدهد که گروهی را دور خود جمع کرده است و کار خوبی انجام می‌دهد.

مراسم قرعه کشی جوایز سریال ویلای من

خشایار الوند نیز در بخشی از این مراسم گفت: وقتی می‌گوییم نمایش خانگی، به رسانه‌ای فکر می‌کنیم که مخاطب باید تو را انتخاب کند. احساس خوبی است که مخاطب آنقدر تو را خودی می‌داند که تو را به خانه‌اش می‌برد. خیلی خوشحال هستم که در «قهوه تلخ» و «ویلای من» نیز حضور داشتم.

غلامرضا نیکخواه در بخشی از این مراسم گفت: به عوامل «ویلای من» خسته نباشید می‌گویم.

عارف لرستانی همچنین در جملاتی کوتاه گفت: سخنم با تهیه‌کنندگانی است که می‌گویند وضع خراب است. اما مهران مدیری در این شرایط ثابت کرد که می‌شود متعهد بود.

در پایان نیز مریم کاویانی اظهار کرد: پس از هشت سال تجربه کاری، امسال به یکی از بهترین آرزوهایم که همکاری با مهران مدیری بود، رسیدم.

***

به گزارش ایسنا، مراسم قرعه‌کشی جوایز سریال «ویلای من» با حضور مهران مدیری، انجام شد.

امروز در این مراسم یک ویلا، یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی، چهار جایزه ۵۰۰ هزار تومانی و ۱۴ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی قرعه‌کشی شد.

در مراسم قرعهکشی، ویلای اهدایی به پسری ۲۰ ساله از مشهد رسید و مهران مدیری شخصا به طور زنده با وی تماس گرفت و این خبر را به برنده اعلام کرد.