به گزارش افکارنیوز، امیر پوررحمانی در این‌باره گفت: تولید " آسمان هوای باران دارد " به دلیل مشکلات مالی در حال حاضر متوقف شده و پیش‌بینی می‌کنم در صورت مرتفع شدن مشکلات، نیمه اردیبهشت سال ۹۲ کار را دوباره شروع کنیم. طرح سری دوم سریال از خودم است و مینو فرشچی نویسنده داستان است. پیمان عباس‌زاده نیز در حال نگارش فیلمنامه است.

وی استقبال مخاطبان از سری اول سریال را انگیزه ساخت سری دوم عنوان و اظهار امیداوری کرد: سری دوم سریال " آسمان همیشه ابری نیست " به دلیل تنوع بیشتری که نسبت به سری اول آن دارد، با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

تهیه‌کننده " آسمان هوای باران دارد " در ادامه افزود: نگارش فیلمنامه تا نیمه فروردین سال ۹۲ به پایان می‌رسد و وارد مرحله پیش‌تولید سریال خواهیم شد.

وی موضوع داستان را مسایل دختران عنوان کرد و گفت: داستان سری دوم ملودرامی با موضوعات سریال " آسمان همیشه ابری نیست " است. محور اصلی داستان مقوله تعلیم و تربیت است با موضوعاتی چون تب بازیگری، مواد مخدر، آدامس های روان گردان، رابطه فرزندان با پدر و مادر.

پوررحمانی درباره عوامل این سریال گفت: علی موذنی کارگردان و مهران رجبی و مینا نوروزی‌فر از بازیگران اصلی این سریال هستند.

تهیهکننده "آسمان هوای باران دارد" از دادن اطلاعات بیشتر به دلیل مشخص نبودن اعتبار سریال خودداری کرد و گفت: عوامل دیگر و اطلاعات تکمیلی در نیمه فروردین سال ۹۲ مشخص خواهند شد.