به گزارش افکارنیوز، مجری برنامه «ورزش از نگاه دو» گفت: اولین برنامه «ورزش از نگاه دو» در سال جدید، اولین شنبه بعد از تعطیلات نوروز پخش خواهد شد؛ ضمن اینکه تهیه‌کننده برنامه، سید مجتبی سجادی برای «ورزش از نگاه دو» ی سال آینده تغییراتی با نگاه ورزشی خود به مدیر شبکه دو ارائه داده است. من هم به عنوان مجری قطعا سعی می‌کنم با مطالعات عمیق ورزشی و نشاط و پویایی در اجرا، باعثشوم که این برنامه مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند.

وی که پیش از «ورزش‌ از نگاه دو»، ‌ اجرای برنامه «دورخیز» را عهده‌دار بود. از اعلام بهترین شخصیت‌های ورزشی سال ۹۱ در «ورزش از نگاه دو» ی ۹۲ خبر داد و عنوان کرد: طی دو هفته اخیر یک نظرسنجی به شکل پیامک از مخاطبان در راستای انتخاب شخصیت‌های ورزشی در سال ۹۱ صورت گرفت که نتایج این نظرسنجی‌ها در اولین برنامه سال ۹۲ اعلام خواهد شد.

تابان در ادامه با بیان اینکه در اجرای «ورزش از نگاه دو» در سال آینده مسؤولیت سنگین‌تری را عهده‌دار خواهد بود‌، تاکید کرد: این برنامه به خاطر ویژگی‌های خاص خودش و در عین حال تخصصی بودن، نگاه کامل‌تری به مقوله ورزش دارد؛ ضمن اینکه تلاش تمامی همکاران در «ورزش از نگاه دو» اعم از امید گلمکانی‌، مهدی احمدی در بخش فوتبال جهان و همچنین همکاری میترا یاردل و تینا میرکریمی در بخش بانوان قابل تحسین است اما با تمام این موارد، وظیفه‌ی همه ما در سال آینده به ویژه خودم به عنوان مجری سنگین‌تر خواهد شد.

این مجری تلویزیون با تشکر از همراهی‌های مدیر شبکه دو سیما، خاطرنشان کرد: حمایت‌ها و رهنمون‌های علی بخشی‌زاده به عنوان مدیر شبکه دو به گروه برنامه‌ساز ورزش از نگاه دو توان و علاقه‌ی بیشتری داد تا این برنامه رو به جلو حرکت کند. همچنین آشنایی کامل تهیه‌کننده «ورزش از نگاه دو» و همکاری کارشناسان معتبر با برنامه، موجب شد تا «ورزش از نگاه دو» به روزمرگی و تکرار نیفتد.

مجری برنامه «ورزش از نگاه دو» با بیان اینکه در سال آینده این برنامه را با رویکردی جدید به روی آنتن خواهند برد، اظهار کرد: با توجه به اهداف مهم و کلی «ورزش از نگاه دو‌»، موانع و مشکلات سر راه ورزش کشورمان و همچنین منویات اخیر رهبری نسبت به بحثورزش سعی می‌کنیم سال آینده با رویکردی جدید تاثیرات مثبتی در رشد بیش از پیش ورزش کشور داشته باشیم.

همچنین او در ادامه درباره‌ی ویژه برنامه نوروزی شبکه دو که با اجرای احسان علیخانی همراه است، تصریح کرد: امیدوارم همکار عزیزم، احسان علیخانی که علاقه زیادی به دیدگاه‌هایش دارم بتواند همچون سال‌های گذشته گوی سبقت را از میان تمامی ویژه برنامه‌ها برباید، ضمن اینکه مطمئن هستم که در کارش موفق می‌شود.

تابان در پایان شیرینترین خاطرهاش از برنامه ورزش از نگاه دوی ۹۱ را اینگونه تعریف کرد: شیرینترین خاطرهام در سال گذشته پیروزی ورزشکاران در بازیهای المپیک و پاراالمپیک بود که غرور ملی را به همه ایرانیان هدیه داد و تلخترین اتفاق سال گذشتهام درگذشت دوست عزیزم نیما نهاوندیان بود که روزهای سختی را در پی داشت.