چند روزي است فيلم سينمايي اخراجيها۳ با انتشار نسخه روي پردهاي در بازار و فضاي مجازي، قاچاق شده است.

به گزارش فارس، این بار بر خلاف قاچاق اخراجی‌ها ۱ و ۲، به نظر می‌رسد قاچاق فیلم با انگیزه اقتصادی انجام نشده و پشت پرده، افراد و گروه‌های مختلف سیاسی سعی دارند مردم را وادار کنند تا فیلم را در سینماها نبینند.

نمونه‌های تبلیغی تماشای نسخه‌های قاچاق هم در سایت‌های ضد انقلاب به وفور یافت می‌‌شود. این سایت‌های وابسته به جریان فتنه با تبلیغ تماشای فیلم در فضایی غیر از سینماها سعی دارند جلوی فروش قابل توجه «اخراجی‌ها۳» را بگیرند.

در حال حاضر تهیه‌کننده و عوامل تولید فیلم با تنظیم شکایت قضایی، موضوع را در جریان مسئولان نیروی انتظامی و پلیس امنیت قرار داده‌اند. حراست وزارت ارشاد هم در جریان عرضه نسخه‌های قاچاق فیلم سینمایی «اخراجی‌ها۳» قرار دارد.

در این رابطه «محمدرضا عباسیان» دبیر کل ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز سمعی و بصری هم روز گذشته در گفت‌وگو با فارس از شناسایی سالنی که «اخراجی‌ها۳» از روی پرده آن کپی شده، خبر داد و گفت: با تلاش دست‌اندرکاران ستاد مبارزه با محصولات غیرمجاز، جلوی عرضه فراگیر نسخه قاچاق این فیلم را که با کیفیتی نامطلوب از روی پرده سینما کپی شده، گرفته‌ایم.
بر این اساس، عوامل تولید فیلم درخواست رسیدگی عاجل برای پیگیری پرونده قاچاق «اخراجی‌ها۳» را دارند تا قاچاق فیلم در سطح شهرهای کشور گسترده نشود.

به گزارش فارس، اكران فيلم سينمايي اخراجيها۳ از ۲۵ اسفندماه در تهران و شهرستانها آغاز شد و در ايام تعطيلات نوروز بيش از ۲.۵ ميليارد تومان فروش داشته است. پيش از اين دو فيلم قبلي دهنمكي هم قاچاق شده بود.