به گزارش افکارنیوز،حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش - در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ مصوبات آخرین جلسه‌ی این شورا، اظهار کرد: در این جلسه قرارداد فیلم سینمایی «خودزنی» برای اکران پس از «برف روی کاج‌ها» در گروه «عصر جدید» ثبت شد.

او ادامه داد: قرارداد فیلم سینمایی «بی‌تابی بیتا» برای اکران پس از فیلم «بازنشسته‌ها» در گروه «قدس» نیز ثبت شد و این دو فیلم از هفته‌های آینده به جمع فیلم‌های اکران‌شده اضافه خواهند شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین گفت که فیلم «چه خوبه که برگشتی» به‌ کارگردانی داریوش مهرجویی از چهارشنبه‌ی این هفته(هشتم خردادماه) در گروه «استقلال» روی پرده خواهد رفت.

او در پاسخ به پرسش درباره‌ی ترکیب اعضای شورای صنفی نمایش که قرار بود در این جلسه مورد بحثقرار گیرد، افزود: رییس، نایب رییس و سخنگوی شورا همان افراد قبلی هستند و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نشد.

کاوش دربارهی حضور مسعود اطیابی و علی سرتیپی در جلسات این شورا که حکمشان از سوی معاون فعالیتهای سازمان سینمایی صادر شده بود، گفت: آقای اطیابی فعلا در سفر است و پس از بازگشت، در جلسات شرکت خواهد کرد؛ اما آقای سرتیپی اعلام کرد که از ترکیب شورا استعفا میدهد و در آینده، آقای قزلایاق دوباره به جمع اعضا اضافه خواهد شد.