به گزارش افکارنیوز،«علیرضا ابراهیمی» گفت: علیزاده از هنرمندان جوان و با استعداد کشور است که صدای او را بارها در تیتراژ سریال‌های تلویزیونی و برنامه‌هایی مثل «کوله پشتی» و «ماه عسل» شنیده‌ایم.

وی افزود: رضا خسروی نیز آهنگسازی تیتراژ ابتدایی و موسیقی متن «خروس» را آغاز کرده و روزهای پایانی کار را پشت سر می‌گذارد.

ابراهیمی درباره‌ ساخت تیتراژ «خروس» گفت: سعید آقاخانی و امیر معقولی مشترکا این کار را بر عهده دارند.

گروه مجموعه‌های شبکه دو سیما «خروس» را در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای برای پخش در ماه مبارک رمضان تدارک دیده است. این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی علیرضا ابراهیمی دلیجانی و کارگردانی سعید آقاخانی روی آنتن می‌رود.

«خروس» روایت جالبی از زندگی پدری است که دچار مشکل غیرمنتظره‌‌ای می‌شود، این مشکل خانواده را به تکاپو می‌اندازد و پسر خانواده با همفکری دوستانش تلاش می‌کند تا چاره‌ای برای رفع این مشکل بیاندیشند. در نقشه بچه‌ها مغز متفکر یک خروس است.

فیلمنامه این سریال به قلم مصطفی کیایی نگارش شده و امیر معقولی و فرشید احمدی تصویربرداری و صدابرداری این پروژه را بر عهده دارند.

از دیگر عوامل این سریال میتوان به علیرضا نجفزاده (مجری طرح)، زهره سیه پوش (طراح گریم)، قاسم ترکاشوند (طراح صحنه و لباس)، ایمان غیرتمند (برنامهریز)، محمود مقدسی (جانشین تولید)، مصطفی تنابنده (دستیار یک کارگردان)، امین عابدی (تدوینگر)، رضا خسروی (آهنگساز)، مهدی رجبی (مدیر تدارکات)، ساناز بصیر و رضا امیرنیا (دستیار کارگردان)، بیتا ارسطویی (منشی صحنه)، علی حمدخدا (تصویر بردار پشت صحنه)، رسول امامی، میلاد ملکوتی ، میلاد مهرانی، سیامک کوثرمدار ( دستیار تصویر)، محسن پرهیزگاری، محمد مصور (دستیار صدا)، محمد سیهپوش، ساقی شاه مرادی، امیر صفادل (دستیار گریم)، محمدرضا غفارزاده (دستیار صحنه و لباس)، سعید غلامی (مدیر صحنه)، علیرضا جعفری و مهناز غنی (دستیار صحنه)، میلاد صفری، محمد منصوری و رسول ولی زاده (دستیاران تولید)، فرشید عباسی (عکاس) و مرتضی سالخورده ، فرامرز کاکی ( خدمات) اشاره کرد.