به گزارش افکارنیوز،نماهنگ " حماسه " با صدای خواننده نوجوان، آرمان برای امروز از برنامه " فرش سپید " روی آنتن می‌رود، این نماهنگ در صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته شده و به موضوع انتخابات می پردازد.

مسعود ساکت‌اف در این زمینه گفت: این کلیپ زیبا را به بهانه انتخابات ریاست جمهوری تقدیم مخاطبان خود خواهیم کرد.

وی با اعلام این که " فرش سپید " برای کشف استعدادها و شناسایی نخبه‌های نوجوان روی آنتن می‌رود، تاکید کرد: فردا نیز یک نوجوان علاقمند به خوانندگی به استودیو می‌آید، رضا احمدی ترانه‌ی " ای ایران " را به طور زنده برای مخاطبان اجرا خواهد کرد.

ساکت‌اف گفت: با توجه به این که اکنون مخاطبان این برنامه در فصل امتحانات به سر می برند، موضوع هفته " فرش سپید " نیز به همین موضوع اختصاص داده شده است.

وی تصریح کرد: امروز سعید ناصری، مشاور تحصیلی میهمان این برنامه می شود تا با بیان نکته‌های مهم و کاربردی به نوجوانان کمک کند در آزمون‌های مدرسه موفقیت بیشتری کسب کنند.

وی گفت: فردا – هشتم خرداد ماه – نیز با دعوت از پیمان سرحدی، مخترع جوان به موضوع امتحانات می‌پردازیم؛ این نابغه جوان یکی از ۱۰ مخترع برتر جهان در سال ۲۰۱۱ است.

به گفته ساکت اف مسابقه این هفته برنامه " فرش سپید " به موضوع امتحان اختصاص داده شده است و مخاطبان، گزارش‌هایی مرتبط با این موضوع تهیه و برای این برنامه نوجوانانه ارسال کرده‌اند.

"فرش سپید" کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که سه شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت ۱۷:۴۵ روی آنتن تلویزیون می رود.