به گزارش افکارنیوز،عوامل این نمایش که از اوایل خرداد ماه آخرین مرحله تمرین‌های خود را آغاز کرده‌‌اند در صورت محیا شدن شرایط از اول تیر ماه سال جاری " ولگردی‌های آدمیزاد، … " را در محل تماشاخانه پارین واقع در موزه زمان روی صحنه خواهند برد.

در این نمایش بازیگران مطرحی چون نادر فلاح، مانی کسرائیان، شبنم دروی، عاطفه تهرانی، ماریه ماشاالهی، صادق ملکی، ضیاء همایون نقش‌آفرینی می‌کنند.

پاشا بهزاد کار هنری خود را سال ۷۳ با بازی در نمایش " بند " نوشته تاجبخش فنائیان آغاز کرده و تا کنون نیز در نمایش‌های متعددی از جمله " درنگی دو رنگ " به کارگردانی بهرام امانی هنرنمایی کرده است. وی که با عنوان مشاور و بازیگردان در برخی نمایش‌ها حضور داشته، اولین نمایش خود را با نام دل‌خونه در سال ۷۹ نویسندگی و کارگردانی کرده است.

" ولگرد‌ی‌های آدمیزاد.. " روایتگر فیلسوفی است که تصمیم می‌گیرد اندیشه‌های خود را به دنیا تزریق کند. انسانها تحت تاثیر اندیشه‌های او عاشق می‌شوند، می‌خندند، راهی را انتخاب می‌کنند و … نازی قصد دارد با نامزدش به پاریس برود. برخورد او با همسر سابقش هومن چالشی است غیر قابل پیش بینی. فیلسوف اما مشغول تحلیل آنهاست.

عواملی که حضورشان در این نمایش قطعی شده است عبارتند از نویسنده و کارگردان: پاشا بهزاد، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: زهرا کاشفی، طراح صحنه و لباس: جواد مرآتی، موسیقی: فرشاد رضایی، مدیر صحنه: نیلوفر رضایی، دستیار صحنه و لباس: حامد بهلولی، دستیار دوم کارگردان: حسین زینالعابدینی، گرافیست: ویدا هنرمندی، عکاس: امیر غلامی مدير روابط عمومي و تبليغات: خسرو باباپور.