به گزارش افکارنیوز،سعید سلطانی، کارگردان مجموعه تلویزیونی " ستایش ۲ " گفت: در حال حاضر عوامل تولید در رامسر بسر می‌برند و سکانس‌های مربوط به " ثنابانو " تصویربرداری می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه تولید تا یک ماه دیگر نیز در سکانس‌های شمالی حضور دارند افزود: پس از پایان تصویربرداری بازی ستایش در شمال، داریوش ارجمند که نقش " حشمت فردوس " را بر عهده دارد از ماه آینده به گروه تولید اضافه می شود و سکانس‌های مربوط به ایشان تصویربرداری می‌شود.

فیلمنامه این سریال توسط سعید مطلبی نگارش شده است و مضمونی اجتماعی دارد و بیشتر اتفاقات آن در شهرستان رامسر در شمال کشور رخ می‌دهد.

سعید سلطانی از اوایل دی ماه سال گذشته کار تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ستایش۲» را در رامسر آغاز کرده است اما با گذشت بیش از یک سوم کار، ادامه تصویربرداری این سریال در ماه گذشته به دلیل درگذشت یکی از اقوام سعید سلطانی متوقف شد که پس از یک هفته وقفه ادامه یافت.

عوامل تولید «ستایش ۲» در حال حاضر با تصویربرداری بیش از ۴۰ درصد کار بخش‌های مربوط به «ثنا بانو» در رامسر را فیلمبرداری کرده‌اند تا با نشان‌دادن مواهب طبیعی و ظرفیت‌‌های بالقوه این شهر توریستی داستان رو جلو ببرند.

داستان سریال «ستایش۲» مربوط به بیست سال آینده خانواده فردوس و ستایش است و تصویربرداری از لوکیشن و سکانس‌های شمال کشور تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

ستایش۲ ادامه داستان است که پس از بیست سال پی گرفته خواهد شد. در این مدت ستایش که پسر و دخترش را از دست حشمت فردوس فراری داده، با هویت جعلی و با نام ثنا بانو رودباری به همراه پسر و دخترش که آنها هم هویت جعلی دارند زندگی میکنند.