به گزارش افکارنیوز،طی حکمی از سوی جلیل دارا مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، سیاوش قائدی به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شد.

سیاوش قائدی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و رتبه یک کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش از دانشگاه تربیت مدرس است. از جمله فعالیت هنری وی کارگردانی نمایش‌های مده، ادیپ شهریار، مسیحا، آرزوی مرگ، قلاده برای سگ مرده و کردار ما تلخ اما حقیقی، همچنین بازیگری نمایش‌های اتللو، سه خواهر، از ماست که بر ماست و زائر است، او همچنین در زمینه نویسندگی، پژوهش و نقد تئاتر فعالیت دارد.

قاعدی در چندین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی مسئولیت بخش‌های پایان نامه‌های برگزیده، عکس تئاتر و برگزاری گارگاه‌های آموزشی را بر عهده داشته است و سابقه همکاری در چندین جشنواره همایش و یادواره نیز در سابقه خود دارد.

به گفته کمال زارعی دبیرِ خانه تئاتر دانشگاهی، هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری سیاوش قائدی به زودی بعد از طی مراحل اداری رسما کار خود را آغاز خواهد نمود.

هفدهمین جشنواره بینالمللی تئاتر دانشگاهی با شرکت گروههای دانشجویی سراسر کشور و میهمانان بینالمللی در اردیبهشت ۱۳۹۳ در تهران برگزار خواهد شد.