پليس فدرال آمريكا در حال تحقيق در مورد نحوه هك شدن حساب كاربري يك بازيگر زن آمريكايي است كه موجب رسوايي اخلاقي براي وي شده است.

به گزارش فارس به نقل از رجیستر، Vanessa Hudgens می گوید هکرها بعد از ورود به حساب کاربری جیمیل او عکس های برهنه وی را که در ایمیل وی ذخیره شده بود، در اینترنت منتشر کرده اند و آبروی وی را برده اند.
این بازیگر زن ۲۲ ساله یکی از دهها بازیگر زن آمریکایی است که در سال های اخیر قربانی حملات هکرها شده است. وی می گوید اطلاعات شخصی و بانکی محرمانه دیگری هم در حساب جیمیل وی وجود داشته و او نگران است که امنیت حرفه ای و کاریش بعد از این هک به خطر بیفتد.
این گروه هکری قبلا هم عکس ها و اطلاعات شخصی دهها بازیگر و خواننده آمریکایی و غربی را سرقت کرده و با فروش آنها پول کلانی به جیب زده بودند.
سال گذشته یک گروه هکری مشابه در آلمان توسط پلیس شناسایی شده بود که با نفوذ به حساب های بانکی انلاین چندین خواننده مبالغ کلانی را از آنها به سرقت برده بودند.
آنها با طراحی یک بدافزار مخرب اطلاعات شخصی، عکس های خصوصی، جزییات حساب های مالی و حتی اطلاعات حرفه ای این افراد را نیز سرقت کرده بودند.