به گزارش افکارنیوز، گواناوان اولین فردی که در صف شبانه ایستاده بود از فروشگاه نه تنها با یک آی فن بلکه با ۲ آی فن خارج شد.

این مرد ۳۳ ساله برای دو آی فن جدید که یکی را برای خود و دیگری برای مادرش در اندونزی خریداری کرده، ۲ هزار دلار پرداخت کرد.

وی گفت: تا پیش از سال نو چینی یعنی ژانویه آینده این آی فن را به مادرم نمی دهم.

وی همچنین گفت که از ۱۲ ظهر روز قبل در مقابل فروشگاه ایستاده است.

در یک فروشگاه دیگر سیدنی که صف خریداران کوتاه تر بود رافائل مک کگنون ۲۴ ساله گفت: علت اصلی خرید آی فن ۵s برای وی دوربین این دستگاه است که موجب شده این ساعت از روز از تختخواب بیرون آمده در در صف بایستم.

وی ساعت ۶:۳۰ صبح به فروشگاه آمده بود و کارکنان فروشگاه به وی گفتند که اولین نفر صف است.

مک کگنون برزیلی گفت: من عاشق عکاسی هستم و این علاقه من با آی فن بسیاری کابردی است، دوست دارم لحظات را ثبت کرده و آن را برای خانواده و دوستانم در برزیل ارسال کنم. وقتی که برای اولین بار تصمیم به خرید آی فن ۴ داشتم فروشگاه همه آی فن ها را فروخته بود و مجبور شدم یک ماه صبر کنم. به همین دلیل امروز می خواستم مطمئن باشم که آی فن ۵ اس را در روز اول خریداری کنم.

بسیاری از طرفداران نیز با همراه داشتن زیر انداز و پتو در مقابل فروشگاه اپل و سایر نقاطی که این دستگاه فروخته می شد شب را صبح کردند و امیدوار بودند که نخستین فردی در دنیا باشند که این تلفن هوشمند جنجالی را فریداری می کنند.

آی فن ۵ اس و آی فن ۵ سی که با رنگهای متنوعی عرضه شده دارای ویژگیهایی است که طرفداران را به خرید آن متقاعد کرده است.