به گزارش افکارنیوز، پاتریک هریس که میزبان پخش مستقیم ۶۵ امین جوایز امی از شبکه CBS است، گفت: من عاشق تلویزیون و مردمی هستم که بخشی از آن هستند. با برنامه های بسیار متنوع تلویزیون ما فرصتی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهیم تا تجربه بهتری از تماشای تلویزیون داشته باشد.

پاتریک هریس، ستاره سریال " آشنایی با مادر " در دومین تجربه خود به عنوان مجری جوایز امی، برای نوع میزبانی خود در مراسم جوایز، از احترام بالایی برخوردار است.

او افزود: من تفننی شعبده‌بازی می کنم و گاهی هم می‌خوانم. اگر همه اینها را در اجرایم به کار گیرم، حتما مجری خوبی برای این جایزه خواهم بود.

او با تمجید از مجریان قبلی جوایز امی از جمله بیل کریستال، تینا فی، امی پولر، ووپی گلدبرگ و الن دجنرس، می گوید که خود را با بقیه مقایسه نمی کند. " می خواهم کارهای خودم را رو کنم و امیدوارم مردم واکنش خوبی نسبت به آنها داشته باشند. به نظر من کلید این موفقیت، تلاش کردن و خوب بودن است. "

شصت‌وپنجمین مراسم سالانه " امی " روز ۲۲ سپتامبر در لس‌آنجلس برگزار می‌شود و شبکه CBS پخش زنده‌ آن را برعهده دارد.

پاتریک هریس یکی از تهیهکنندگان مراسم اعطای جوایز تلویزیونی، موسیقی و نمایشی "امی" هم هست. او با اجرای این مراسم در سال ۲۰۰۹ توانست حدود ۱۴ میلیون بیننده را پای تلویزیون بنشاند که همین موفقیت باعث شد برای اجرای امسال هم انتخاب شود.