به گزارش افکارنیوز، حسین فتاحی دبیر هنری ششمین جشنواره داستان انقلاب درباره وصول آثار اظهار داشت: تاکنون ۴۵۰ در سایت جشنواره ثبت شده است، اما تا ۱۵ مهرماه که اولین مهلت اعلام شده بود ۱۷۰ اثر واصل شد.

وی با تاکید بر اینکه مهلت ارسال آثار به دبیرخانه ششمین جشنواره داستان انقلاب تا ۱۵ آبان ماه تمدید شد، ادامه داد: در انتظار وصول سایر آثار تا زمان اعلام شده هستیم، داوری ابتدایی ۱۷۰ اثر واصله طبق معمول هر ساله آغاز شده است، داوران آثار را خوانده و بر اساس نوع اثر دسته‌بندی می‌کنند.

دبیر هنری ششمین جشنواره داستان انقلاب یادآوری کرد: جشنواره داستان انقلاب ششمین دوره خود را تجربه می‌کند از این رو معمولا مهلت اعلام شده مجدد احتمالا تمدید نخواهد شد.

فتاحی پیرامون مراسم اختتامیه ابراز داشت: آئین پایانی جشنواره داستان انقلاب در بهمن‌ماه برگزار خواهد شد، جزئیات این مراسم در نشست‌های آتی مطرح خواهد شد.

دبیرخانه این جشنواره ضمن اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اعلام کرد، علاقمندان برای ثبت نام و آگاهی بیشتر از شرایط شرکت در این جشنواره می‌توانند به وبگاه الکترونیکی مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری به آدرس www. artfest. ir مراجعه نمایند.

زنده یاد امیرحسین فردی مدیر پیشین مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری از بنیان گذاران جشنواره داستان انقلاب بود و دبیری دوره های گذشته این جشنواره بر عهده این نویسنده انقلاب بود.

گفتنی است مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان ششمین جشنواره داستان انقلاب بهمن ماه ۱۳۹۲ در حوزه هنری برگزار خواهد شد.