به گزارش افکارنیوز، «الهام غفوری» گفت: تا به حال ۳ قسمت از داستان‌های «پایتخت ۳» نوشته شده و گروه نویسندگان در حال نگارش ادامه داستان‌ هستند.

وی درباره حضور اکبر عبدی در این سریال نیز توضیح داد: ایشان نقش یک معمار را بازی می‌کنند که پیش از این خانه نقی را ساخته است.

وی همچنین درباره این موضوع که اعلام شده عبدی نقش مربی کشتی نقی را ایفا خواهد کرد نیز عنوان داشت: چنین موضوعی صحت ندارد. همان‌طور که گفتم ایشان فقط نقش یک معمار را بازی می‌کند.

غفوری درباره ماندن احمد مهران‌فر در نقش ارسطو نیز گفت: فعلا تلاش می‌کنیم تا بتوانیم ایشان را در نقش ارسطو نگه داریم. نقش ارسطو، از جمله نقش‌هایی است که مردم علاقه بسیاری به آن دارند و حیف است که نقشش حذف شود. ولی همان‌طور که می‌دانید ایشان برای حضور در «شاهگوش» قرارداد دارد و همه چیز بسته به تهیه‌کنندگان آن و آقای میرباقری است.

وی ادامه داد: ما تا آخرین لحظه برای حضور آقای مهران‌فر تلاش خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم هماهنگی حضور ارسطو در سری سوم پایتخت را انجام دهیم.

تهیه‌کننده مجموعه «پایتخت۳» درباره حضور دوقلوهایی که نقش دخترهای نقی را ایفا می‌کردند، گفت: سارا و نیکا در خارج از کشور زندگی می‌کنند و الان هم وسط سال تحصیلی است. آمدن آنها با سختی همراه است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک دوقلوی دیگر برای این نقش انتخاب کنیم و به همین دلیل هم فراخوان داده‌ایم تا دوقلوهای ۱۰ تا ۱۳ ساله که توانایی بازی کردن دارند، بیایند و تست بدهند.