به گزارش افکارنیوز، لیوینگتن از بازیگر مطرح رسانه تلویزیون است که در «امپراتوری بوردواک» مارتین اسکورسیزی بازی داشته است.

قبل از این وینسنت د اونوفرینو، مارسیا گای هاردن، حبزی دین مورگان و برایان گراگانی برای بازی در نقش‌های مکمل این کمدی درام مستقل انتخاب شده‌اند.

ران لیوینگتن در قصه «فرمانروای بزرگ» در نقش یک فروشنده معمولی شهری کوچک بازی می‌کند که آرزو دارد یک قانون‌گذار بزرگ شود. مقامی که او به دنبال آن است، مربوط به رهبری اتحادیه بوفالوی محلی است و کاراکتر لیوینگتن برای به دست آوردن آن باید با یک رقیب سرسخت و جدی(با بازی دانوفرینو) مبارزه کند.

این دو رقیب برای کسب موفقیت مجبور می‌شوند همراه یکدیگر راهی شیکاگو شوند و در لیگ بزرگ ملی بوفالو شرکت کنند. هدف اصلی از این سفر، کسب حمایت مدیران این سازمان ملی است. جلب حمایت این مدیران، به معنی برنده شدن در این رقابت سخت است.

دوان ادواردز «فرمانروای بزرگ» را براساس فیلم‌نامه‌ای مستقل و غیر اقتباسی از فردریک منتش کارگردانی خواهد کرد.

به نوشته سایت اینترنتی مویوز، شرکت مستقل فیلم‌سازی سالیپسیست فیلمز تهیه کننده فیلم است و آن را با هزینه‌ای ۲۰ میلیون دلاری تهیه خواهد کرد. کلید فیلم‌برداری این کمدی درام اجتماعی و انتقادی تا حدود یک ماه دیگر در شهر شیکاگو و حومه آن زده می‌شود.

ران لیوینگتن مدتی قبل درام سیاسی و افشاگرانه «پارک لند» را روی پرده سینماها داشت. قصه این فیلم اختصاص به ترور جان اف کندی و تئوری‌های مربوط به قتل وی دارد. این بازیگر جوان و مستقل سینما، مدتی قبل «احضار» را روی پرده سینماهای جهان داشت. این فیلم با حال و هوای ترسناک و دلهره‌آور خود، با استقبال تماشاگران روبرو شد.

فروش ۱۳۸ میلیون دلاری فیلم در آمریکای شمالی (که با هزینه معمولی ۲۰ میلیونی ساخته شده) باعث شد تا تهیه کنندگانش به جیمز ون کارگردان آن پیشنهاد کنند، قسمت دوم آن را هم بسازد. لیوینگتن در قسمت تازه این فیلم هم بازی دارد.