به گزارش افکارنیوز، ناصر رفایی کارگردان سینما با بیان این مطلب که ساخت فیلم سینمایی " خانه شیشه ای " به تعویق افتاده است گفت: با توجه به اینکه پروانه ساخت برای این فیلم سینمایی دیر صادر شد و ما زمانی برای ساخت این فیلم سینمایی و حضور آن در جشنواره فیلم فجر نداریم، تصمیم گرفتیم تا ساخت این فیلم سینمایی را به زمان دیگری موکول کنیم.

وی توضیح داد: با توجه به اینکه فضای حاکم بر داستان نیازمند فصل سرما و یا فضای سرد پاییز است، مجبور هستیم " خانه شیشه‌ای " را حتما امسال و در فصل سرما بسازیم، در غیر این صورت مجبور خواهیم بود ساخت این فیلم را تا فصل سرمای سال بعد به تعویق بیندازیم.

کارگردان فیلم سینمایی " چتر سبز " بیان کرد: در حال حاضر عجله ای برای ساخت این فیلم سینمایی ندارم و ترجیح می دهم بعد از آن که تب و تاب ساخت فیلم برای سی و دومین جشنواره فیلم فجر فروکش کرد، این فیلم سینمایی را جلوی دوربین ببرم. البته این روزها خیلی از اهالی سینما و همچنین ابزار لازم برای ساخت فیلم‌ها درگیر ساخت پروژه‌هایی هستند که قرارست به جشنواره فجر برسد.

وی که تهیه‌کنندگی " خانه شیشه‌ای " را هم برعهده دارد، تاکید کرد: با تعدادی از بازیگران مورد نظر در این فیلم پر بازیگر صحبت کرده ایم، اما با توجه به اینکه اکثر بازیگران مشغول کار در پروژه های دیگر هستند هنوز به توافق نهایی برای حضور آنها در " خانه شیشه‌ای " نرسیده ایم.

رفایی در پایان گفت: چگونگی و زمان اکران فیلم بستگی به نظر جمع و به خصوص سرمایه گذاران یک فیلم دارد. با توجه به اینکه این فیلم سینمایی به جشنواره فیلم فجر نمی‌رسد هنوز تصمیمی برای حضور آن در جشنواره سی و سوم و یا اکران بلافاصله آن بعد از ساخت گرفته نشده است. این مسئله بستگی به نظر سرمایه گذاران و چگونگی علاقه آنها به بازگشت سرمایه دارد.