به گزارش افکارنیوز، این کارگردان سینما و عضو شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی در نامه‌ای که آن را اختصاصا در اختیار خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گذاشته، خطاب به رخشان بنی‌اعتماد آورده است:

«سرکار خانم بنی‌اعتماد

ضمن عرض تبریک به خاطر حضور فیلم «قصه‌ها» ی حضرتعالی در بخش مسابقه سینمای ایران که خبرهای آن در منابع خبری منعکس شده است‌، یک عذرخواهی به شما بزرگوار بدهکار شدم و آن اینکه در یکی از سایت‌ها که با بنده در خصوص فیلم‌های غیرمجاز مصاحبه شده بود، اینطور القا شد که فیلم «قصه‌ها» ی حضرتعالی مجوز نداشته و به بخش مسابقه راه یافته است و حقیر نیز اظهاراتی را در این خصوص و فیلم‌های غیرمجاز که ساخته می‌شوند، بیان کردم.

اما امروز‌، هفتم دی‌ماه مطلع شدم که فیلم «قصه‌ها» مجوز ویدئویی داشته، طبق ضوابط از فیلتر شورای سه نفره سازمان سینمایی عبور کرده و به دلیل کیفیت سینمایی بالای آن، به شورای پروانه ساخت و هیات انتخاب جشنواره فجر راه پیدا کرده است.

بدین وسیله از حضرتعالی به دلیل اشتباه سهوی حقیر در خصوص اظهارنظر درباره مجوز نداشتن فیلم «قصه‌ها» عذرخواهی می‌کنم و برایتان آرزوی روزهای خوبی را از خداوند متعال طلب دارم».
شنبه(ششم دی‌ماه) ۱۶ فیلم بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه فیلم‌های اول سی و دومین جشنواره فجر معرفی شدند که «قصه‌ها» ی رخشان بنی‌اعتماد نیز یکی از این فیلم‌ها بود.

پروانه ساخت ویدیویی «قصه‌ها»