به گزارشافکارنیوز،محور پونل به خلخال نیز واقع در استان گیلان، بدلیل بارش برف و احتمال ریزش بهمن تا اطلاع بعدی مسدود اعلام شده است.

همچنین محور قم گرمسار و بالعکس واقع در استانهای تهران‏، سمنان و قم به دلیل ادامه عملیات راهسازی تا ۳۰ بهمن ماه امسال مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم تهران و برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم تهران و در ادامه برای تمام خودروها، جاده امام رضا(ع) به سمت گرمسار خواهد بود.

به دلیل انجام عملیات کارگاهی گردنه رخ در محور شهرکرد اصفهان در استان چهار محال و بختیاری، حدفاصل پیچ چشمه تا خط الراس و در ادامه به طول هشت کیلومتر به علت متروکه شدن گردنه رخ و احتمال ریزش کوه از ۲۵ آذر تا ۲۹ اسفند ماه امسال مسدود و مسیر جایگزین تونل های دوقلوی رخ اعلام شده است.

محور قدیم مشهد باغچه واقع در استان خراسان رضوی تا ۱۲ دی ماه امسال از ساعت ۷ تا ۱۷، بدلیل تردد گسترده زائرین کاروان های پیاده ثامن الائمه مسدود است و تردد از مسیر آزادراه مشهد - باغچه انجام می شود.

آزادراه ارومیه – تبریز واقع در استان آذربایجان غربی، حدفاصل کیلومتر ۲۴ تا ۳۵، از ۱۶ فروردین ماه تا ۱۵ اسفند امسال بدلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

در محور اصفهان - شهرکرد واقع در استان اصفهان، حدفاصل کیلومتر ۱۸ تا ۱۹ از سوم مهر ماه تا ۲۴ اسفند ماه ۲۴ ساعته، بدلیل عملیات احداثمترو مسدود و تردد از کنارگذر احداثی با رعایت تمام جوانب احتیاطی خواهد بود.

محور گرمسار – سمنان واقع در استان سمنان به علت ادامه عملیات اجرای پل تقاطع غیر همسطح سرخه(کیلومتر ۱۸باند شمالی) تا ۱۵ بهمن ماه امسال، تردد با محدودیت از کنار گذر و مسیر انحرافی احداثی در باند شمالی با رعایت جانب احتیاط انجام می شود.

همچنین از ۲۶ آبان تا ۲۶ بهمن ماه امسال به مدت ۳ ماه بطور ۲۴ ساعته، به دلیل عملیات احداثپل زیرگذر عابر پیاده، در محدوده روستای حاجی آباد، تردد در این محور با محدودیت و رعایت تمام جوانب احتیاط خواهد بود.

محور اصفهان - شیراز واقع در استان اصفهان، حدفاصل کیلومتر یک تا ۱۵ از ۹ تا ۲۵ بهمن ماه امسال از ساعت ۷ صبح تا ۱۶:۳۰، بدلیل جمع آوری گاردریل و نصب نیوجرسی، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط در هر دو باند رفت و برگشت انجام می شود.

در محور لار - جهرم نیز واقع در استان فارس کیلومتر ۱۰۱، تونل بزن از۱۶ دی تا ۵ بهمن ماه امسال از ساعت ۷ صبح تا ۱۷، بدلیل اجرای عملیات تکمیل احداث سیستم روشنایی تونل، تردد با محدودیت و رعایت تمام جوانب احتیاط انجام خواهد شد.