به گزارش افکارنیوز، معصومه مظفری، بانوی نقاش ایرانی که به عنوان مدیرعامل انجمن نقاشان ایران انتخاب شده در مورد انتصابش به این سمت گفت: سومین نوبت مجموع عمومی انجمن هنرمندان نقاش روز پنج شنبه ۵ دی‌ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد و من به همراه منیژه صحی، محمدرضا فیروزه‌ای، علی ذاکری و محمدباقر ضیایی به ترتیب آرا به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید انجمن هنرمندان نقاش و سیروس آقاخانی و رامین مهدی‌نژاد نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدیم.

وی افزود: بعد از انتخاب هیات مدیره در جلسه‌ای که چند روز پیش داشتیم من به عنوان مدیرعامل، منیژه صحی به عنوان نایب رییس و محمدرضا فیروزه‌ای به عنوان خزانه‌دار انجمن منصوب شدند.

این بانوی نقاش ایرانی که در سال‌های ۸۴ تا ۸۷ نیز مدیرعامل انجمن بود در مورد اولین اقداماتی که انجام خواهد داد، توضیح داد: تاکید ما بر کیفیت است و قصد داریم که کیفیت نمایشگاه‌ها را بر هر چیز دیگری مقدم بدانیم. می‌خواهیم ترتیبی اتخاذ کنیم که دیگر اعتبار نمایشگاه‌هایمان را از هنرمندان نگیریم بلکه هنرمندان از نمایشگاه‌های ما اعتبار بگیرند.

یکی از برنامه‌هایی که در چند سال اخیر انجمن نقاشان متولی آن است نمایشگاهی است که در آن تابلوهایی با قیمت‌های ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. مظفری در مورد این نمایشگاه توضیح داد: معلوم نیست که این نمایشگاه فروش به همان روال قبل ادامه یابد.

وی در پایان عنوان کرد: شاید ما نیز همین فروش سالانه را داشته باشیم ولی بعید است این قیمتها مانند قبل باشد.