به گزارش افکارنیوز، عبدالهی که به دلیل بیماری در حال حاضر شرایط مناسبی به لحاظ جسمی ندارد درباره وضعیت خود گفت: در پلاتوی شماره یک مجموعه تئاترشهر مشغول تمرین نمایش " مرگ تصادفی یک آنارشیست " بودیم که حالم به هم خورد و به اورژانس بیمارستان شریعتی منتقل شدم.

این هنرمند عرصه تئاتر ادامه داد: در بیمارستان شریعتی آزمایش‌هایی از من گرفته شد که نشان می‌داد شرایط خونی‌ام به هم خورده است. یک آزمایش هم از من گرفته شده که قرار است جواب آن امروز مشخص شود و بر حسب جواب آزمایش تصمیم گرفته می‌شود که در بیمارستان شریعتی بستری شوم یا نه.

کارگردان نمایش " مرگ تصادفی یک آنارشیست " با اشاره به دغدغه خود درباره تمرین و اجرای این اثر نمایشی یادآور شد: برای ما هنرمندان تئاتر کاری که می‌کنیم آبروی ما است و من در این شرایط نگران نمایش هستم. البته اعضای گروه با دغدغه و تلاش تمرین‌ها را سپری می‌کنند تا اثر را روی صحنه ببریم.

مصطفی عبدالهی از جمله هنرمندانی است که سالها در عرصه بازیگری و کارگردانی تئاتر فعالیت کرده است. وی طی ۱۲ سال گذشته با بیماری سرطان مبارزه کرده است و در حال حاضر به تشخیص پزشکان معالج باید آمپولهایی به او تزریق شود که به لحاظ مالی تأمین آنها دشوار است.