به گزارش افکارنیوز، متاسفانه با خبر شدیم بازیگرمحبوب سینما و تلویزیون سعید امیرسلیمانی(پدر کمند و سپند امیرسلیمانی) به علت مشکل قلبی در بیمارستان بستری شده است و قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرد. خبرنگار ما با دختر او کمند امیرسلیمانی تماس گرفتیم تا از احوال وی با خبر شویم.کمند امیرسلیمانی دختر سعید امیرسلیمانی به خبرنگار ما گفت: متاسفانه پدرم یکشنبه شب مشکل قلبی پیدا کرد او را به بیمارستان فرمانیه بردیم و در سی سی یو بستری شد.


وی در ادامه افزود: دوشنبه صبح او را به بیمارستان عرفان واقع در شهرک غرب منتقل کردیم که در قلب او باتری گذاشتند ضمن اینکه یکی از رگ‌های قلب او نیز بسته شده است که امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

این بازیگر سینما و تلویزیون که این شب‌ها شاهد سریال «بی‌قرار» او به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی از شبکه یک سیما هستیم از مردم ایران خواست تا برای سلامتی پدرش دعا کنند.کمند امیرسلیمانی علت اصلی تشدید مشکل قلبی پدرش را آلودگی هوا عنوان کرد و گفت: وضعیت هوای تهران باعثشد بیماری پدرم تشدید شود و این مشکلات برای وی بروز کند.


گفتنی است، سعید امیرسلیمانی در فیلمهایی همچون: فوتبالیستها، جنگجوی پیروز، کمیته مجازات، مهریه بیبی، لبه تیغ، دلشدگان، دندان طلا، ناصرالدین شاه آکتور سینما، روز باشکوه، جمیل، کفشهای میرزا نوروز، مردی که موش شد، جنجال بزرگ، دادشاه، خط قرمز، گفت هر سه نفرشان، سوتهدلان، صدای صحرا، آب وآبنبات چوبی نقش آفرینی داشته است.