به گزارش افکارنیوز، صبح امروز ۱۸ دی ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس محل فیلمبرداری فیلم - سریال " معراجی ها " به کارگردانی مسعود ده نمکی، انفجاری رخ داد که براثر این انفجار، محمدجواد شریفی و تعدادی از عوامل این فیلم سینمایی کشته شدند.

بر اثر انفجار ناگهانی نارنجک در یک خودور که برای بخش جلوه‌های ویژه این فیلم - سریال استفاده می‌شده است، عوامل این کار دچار سانحه شدند. هیچ‌یک از بازیگران اصلی کار در این سانحه دچار آسیب نشدند.

بازی محمد رضا شریفی نیا، پوراندخت مهیمن و گروه دانشجویان " معراجی ها " علی صادقی، نیما شاهرخ شاهی، امیرنوری، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، حدیثه تهرانی و حسین مهری نیز به تازگی تمام شده است.

اکبر عبدی با گریمی متفاوت در نقش عیسی همراه با سید جوادهاشمی، مهران رجبی، پندار اکبری و ماشاالله شاهمرادی زاده طی هفته گذشته مقابل دوربین ده نمکی رفته اند. موسیقی فیلم نیز توسط امیر توسلی ساخته شده و صداگذاری آن را محمود موسوی نژاد انجام می دهد.

پروژه " معراجی ها " به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی که پیش از ۴۰ بازیگر دارد قرار است در فرمت یک فیلم سینمایی اکران و پس از آن در قالب یک مجموعه تلویزیونی پخش شود.

در خلاصه داستان "معراجی ها" آمده است: قراراست تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاهها دفن شوند. اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند که آغاز قصه ای می شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند...