به گزارش افکارنیوز، سهیل سلیمانی تهیه‌کننده «مولای عشق» با اعلام این خبر گفت: برنامه ما فردا سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت از ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه دو می‌رود و تا ساعت یک بامداد روز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ادامه دارد.

وی افزود: این برنامه شبیه جنگ‌های تلویزیونی است که در اعیاد خاص روی آنتن می‌روند و از آنجایی که فرزاد حسنی مجری است که هر برنامه‌ای را اجرا نمی‌کند، در آن حضور خواهد داشت.

سلیمانی یادآور شد: برای «مولای عشق» آیتم‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که به بهانه میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر تولید شده‌اند. همچنین گفتگوهایی نیز در برنامه خواهیم داشت اما می‌خواهیم مردم زمان تماشای برنامه با مهمانان آشنا شوند.

وی تأکید کرد: ما به حضور در داخل استودیو بسنده نمی‌کنیم و آیتم‌های فانتزی و جدی را با محوریت بحثپدر آماده کرده‌ایم که لابلای مدت زمان دو ساعته برنامه روی آنتن می‌روند.

تهیه‌کننده «کافه سوال» ادامه داد: همچنین غافلگیری‌هایی در برنامه داریم که امیدواریم عملی شوند و این ساعت را هم برای پخش برنامه انتخاب کرده‌ایم تا مردم پس از یک روز بلند بهاری و بعد از صله رحم و دیدار با پدرها، در آرامش برنامه را تماشا کنند.

سلیمانی در پایان یادآور شد: همچنین در «مولای عشق» تلاش کرده‌ایم از دکور نویی استفاده کنیم که تصاویر مختلف در آن جانمایی شده و اکسسوار خاصی دارد و از یک ال ای دی بزرگ نیز در دکور استفاده کرده‌ایم. امیدوارم «مولای» کار نویی در آثار تلویزیونی باشد و مورد پسند مخاطبان قرار گیرد.

نکته جالب درباره ویژهبرنامههای اخیر شبکه دو این است که از زوج هنری آزاده نامداری و همسرش فرزاد حسنی بهره میبرد. ویژهبرنامه روز مادر را نامداری اجرا کرد و ویژهبرنامه سال تحویل این شبکه نیز با اجرای این زوج روی آنتن رفت.