پایگاه ۵۹۸: آخر این هفته تالار وحدت ميزبان دو گروه موسيقي خواهد بود به طوري كه ۱۹ خرداد گروه شيفتگان دل به سرپرستي كيشي پور استاد رقص ایرانی! با ۴۰ دنسر زن به روي صحنه ميروند و به اجراي حركات موزون سنتی ميپردازند.

بنابراین گزارش، سیمین غانم از خواننده های معروف پیش از انقلاب نیز که چندی پیش کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار کرده بود به همراه گروهش ۲۰ خرداد ماه در همین تالار به روی صحنه می‌رود.

برگزاری این دو کنسرت با حضور یکی از دنسرهای معروف آن هم با نیت برگزاری کنسرت خیریه از نکات قابل تامل برگزاری این چنین مراسم های بظاهر خیریه می باشد.

البته در مقال قصد پرداختن به موضوع برگزاری کنسرت ویژه بانوان، را نداریم. بلکه هدف پرداختن به نفس عمل رقص و آواز خوانی برای جمع آوری اعانه برای مستضعفین است که از منظر شرع و عرف کاری غیر قابل توجیه می باشد.

سیره اهل بیت(ع) برای کمک به مستمندان با معیارهای اخلاقی و اسلامی مطابق بوده و ترویج فرهنگ انفاق و یاری مستمندان توام با ایثار و اخلاص و بدور از هرگونه آلودگی مادی بوده است. و ترویج و اشاعه ی این فرهنگ آلوده ی غربی برای هدف نیک انفاق با معیار های اسلامی و آموزه های دینی قابل جمع شدن نیست.

اینگونه برنامه ها که در موسسات خیریه غیر دولتی جدیداً در حال شکل گیری است، نیازمند نظارت و برنامه ریزی بیشتر و هدفمند تری از سوی نهاد های مربوطه می باشد تا امر خدا پسند انفاق و نیکی به خلق، مورد سو استفاده عده ای قرار نگیرد