به گزارش افکارنیوز، ‌ تازه‌ترین کتاب تحسین‌شده از سوی امام خامنه‌ای رهبر انقلاب که در مدت زمان اندکی به چاپ دوم نیز رسیده است، ‌ از این هفته، ‌ جمعه‌ها در نماز جمعه تهران عرضه خواهد شد. انتشارات فاتحان در این طرح با هدف دسترسی آسان عموم مردم به این کتاب عرضه و فروش این کتاب را در درهای ورودی و خروجی دانشگاه تهران آغاز می‌کند.

هم‌چنین انتشارات فاتحان در نظر دارد، ‌ از ماه آینده عرضه و فروش این کتاب را با همکاری ستاد‌های نمازجمعه استان‌های سراسر کشور در نماز‌جمعه‌های استانی نیز عرضه کند تا مخاطبان شهرستانی دسترسی مناسبی به این کتاب داشته باشند.

امام خامنه‌ای درباره این کتاب فرموده‌اند: ‌ «کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات[گفته] خواندم. خیلی خوب بود انصافاً؛ مخصوصاً کتاب ایشان؛ هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می‌دید. خداوند ان‌شاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد»

عباس دست طلا خاطرات حاج عباسعلیباقری به قلم محبوبه معراجیپور است که انتشارات فاتحان آن را روانه بازار نشر کرده است، عباسعلی باقری یکی از بازاریان و پشتیبانان جنگ در دوران دفاع مقدس بوده است. این کتاب در راستای توجه به نقش اصناف در جنگ و با نگاه به نقش بازاریان در دفاع مقدس منتشر شده است .