به گزارش افکارنیوز، در حالی که مهلت نقل و انتقالات چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از روز اول خرداد ماه آغاز شده است و تا کمتر از ۶ هفته دیگر ادامه می‌یابد، هفتمین بازی از جمع یاران تیم صبای قم جدا شد.

در حالی که تقریبا ۲ هفته از آغاز تمرینات صبای قم برای حضور در لیگ چهاردهم گذشته است و این تیم برای برپایی یک مرحله اردوی آماده‌سازی نیز در شهر اردبیل به می برد، عبدالصمد مرفاوی سرمربی صبای قم فرید بهزادی کریمی مهاجم سرعتی و گلزن تیمش را از دست داد.

تیم فوتبال صبای قم پیش از این غلامرضا عنایتی، اکبر صادقی، کیوان امرایی، شهرام مهربان، محسن احمدی و مجید حیدری را از دست داده بود و بدین ترتیب فرید بهزادی کریمی به عنوان بازیکن خط حمله به عنوان هفتمین بازیکن فصل گذشته از صبا جدا شد و در لیگ جدید برای تیم تراکتورسازی تبریز بازی خواهد کرد.

این در حالی است که صبای قم در نقل و انتقالات لیگ دوازدهم یعنی در سال ۱۳۹۱ با نظر یحیی گل محمدی سرمربی وقت خود، فرید کریمی را از تیم فوتبال استیل آذین تهران از تیم‌های آن زمان حاضر در مسابقات فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان به خدمت گرفته بود.

بهزادی کریمی به عنوان یکی از بازیکنان خلاق و با کیفیت ۲ فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، با وجود اینکه حتی قرادادی تا پایان لیگ چهاردهم با صبا داشت به طور ناگهانی سر از تیم تراکتور سازی تبریز در آورد.

وی در مسابقات فصل گذشته لیگ دسته برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس به عنوان یک مهاجم گلزن، به همراه سایر هم تیمی‌هایش توانست نماینده استان قم را به رتبه نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور برساند بعد از غلامرضا عنایتی دومین گلزن برتر صبا شد.

عنایتی در ۳۰ بازی برای صبای قم در لیگ سیزدهم موفق به زدن ۱۳ گل شد و بعد از کریم انصاری فرد ۱۴ گله و بالاتر از سایر رقبای خود در جایگاه دوم جدول گلزنان جای گرفت و بعد از غلامرضا عنایتی فرید بهزادی کریمی بازیکن جوان و آینده دار صبا با ۷ گل زده رتبه دوم برترین گلزنان صبا در لیگ سیزدهم را به خود اختصاص داد.