به گزارشافکارنیوز،در پی اکران های فیلم های سینمایی روی پرده فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ تا پایان روز پنج شنبه ۲۹ آبان ماه به فروش ۴۵۰ میلیون تومانی رسید.

امیر قطبی مدیر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را در تهران طی مدت ۹ روز نمایش ۳۰۰ میلیون تومان و در شهرستان ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد.

این در حالی است که تازه ترین فیلم آبیار در حال حاضر به سرگروهی سینما آزادی با ۶۵ سینما در سراسر کشور در حال اکران است.

همچنین فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمیدانند» ساخته قربان محمدپور نیز طی مدت دو روز نمایش به فروش ۴۱ میلیون تومانی در تهران دست یافت.

این فیلم از چهارشنبه ۲۸ آبان ماه اکران خود را به سرگروهی سینما قدس با ۲۳ سینما آغاز کرده و هم اکنون در حال نمایش است.

فیلم سینمایی «میهمان داریم» ساخته محمدمهدی عسگرپور نیز در روزهای چهارشنبه ۴ میلیون و ۸۰۰ و پنج نشبه ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری مجموع فروش این فیلم را در تهران ۷۱ میلیون و در شهرستان ۶۵ میلیون اعلام کرد که به عبارتی «میهمان داریم» ۱۳۶ میلیون تومان از گیشه را به خود اختصاص داده است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «آتش بس ۲» ساخته تهمینه میلانی نیز خود را به مرز ۴ میلیارد فروش نزدیک می کند.

احمد مختاری مدیر پخش هدایت فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را تا پایان روز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه در تهران ۲ میلیارد و ۵۱۲ میلیون تومان و در شهرستان ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان اعلام کرد که مجموع این فروش «آتش بس۲» را با ۳ میلیارد و ۹۶۲ میلیون تومان در مرز ۴ میلیارد قرار میدهد.

مختاری گفت: از روز چهارشنبه که در واقع دهمین هفته نمایش فیلم «آتش بس۲» است تعداد سینماهای نمایش دهنده این فیلم در تهران کاهش یافته و در حال حاضر این فیلم با ۱۳ سینما در حال اکران است.

برهمین اساس اولین فیلم شهاب حسینی تحت عنوان «ساکن طبقه وسط» هم در تهران و ۲۳ سینما ۷۰۰ میلیون تومان و در شهرستان ۱۷۰ میلیون تومان به فروش رسیده است.

امیر سماواتی تهیه کننده فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس مجموع فروش این فیلم را تا پایان روز پنج شنبه ۲۹ آبان ماه ۸۷۰ میلون تومان اعلام کرد.

فیلم سینمایی «مستانه» ساخته حسین فرح بخش هم که اکران خود را از روز چهارشنبه در گروه آفریقا آغاز کرده در اولین فروش خود ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دشت کرده است.

عبدالله علیخانی تهیه کننده این فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس فروش این فیلم را در روز پنجشنبه ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرد که ۲۴ میلیون تومان مجموع فروش این فیلم است.