به گزارش افکارنیوز، همزمان با نزدیک شدن به آغاز سی‌وسومین رویداد بزرگ سینمایی ایران پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره فیلم‌فجر از ساعت ۱۲ ظهر امروز شنبه اول بهمن ماه آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
پیش فروش بلیت‌های ویژه برای جایگاه وی‌آی‌پی فیلم‌های جشنواره از روز گذشته آغاز و در چند ساعت اولیه به دلیل استقبال بی‌نظیر از جشنواره به پایان رسید.

هر سری شامل ۱۱ بلیت برای ۱۱ عنوان فیلم در ۱۱ روز جشنواره است. به عبارت دیگر هر نفر ۱ صندلی، ۱ سانس در سینمای انتخابی به مدت ۱۱ روز در اختیار خواهد داشت.
علاقه مندان برای تهیه بلیت های جشنواره فیلم فجر می توانند از طریق نشانی www. fajrticket. ir / www. fajrticket. com بلیت های مورد نظر خود را تهیه کنند.
خریداران می توانند پس از ورود به سامانه پیش فروش با وارد کردن کد ملی خود، ۲ انتخاب و در مجموع ۴ سری بلیت پیش خرید کنند.
علاقمندانی که بلیت های خود را خریداری می کنند با در دست داشتن پرینت کد رهگیری و اصل کارت ملی می توانند در روزهای چهارشنبه(۸ بهمن) و پنجشنبه(۹ بهمن) برای تحویل بلیت ها به پردیس سینمایی ملت واقع در خیابان ولیعصر(عج) بزرگراه نیایش - روبروی کردستان - پردیس سینمایی ملت مراجعه کنند.
دانشجویان در زمان خرید برای بهره مندی از تخفیف دانشجویی باید شماره دانشجویی خود را وارد سامانه کرده و در زمان تحویل بلیت نیز کارت دانشجویی را همراه داشته باشند.