به گزارش افکارنیوز، مشاور رسانه‌ای «مرگ ماهی»، چند روز قبل و پس از آنکه مراحل تصحیح رنگ و صداگذاری و موسیقی «مرگ ماهی» به پایان خود نزدیک می‌شد، حسین معززی‌نیا به دعوت سیدروح‌الله حجازی و به عنوان مهمان ویژه، به تماشای این فیلم نشست.

در این نمایش که استاد محمود کلاری و هایده صفی‌یاری نیز حضور داشتند، حاضران پس از مشاهده فیلم، با سیدروح‌الله حجازی به گفت‌وگو نشستند و مسائل مختلفی پیرامون داستان فیلم، کارگردانی، بازی‌های درخشان و مخصوصا قاب‌بندی‌ و رنگ‌بندی تصاویر توسط محمود کلاری مطرح شد.

سیدروح‌الله حجازی و گروه تولید «مرگ ماهی»، با ابراز خرسندی بسیار زیاد از اینکه حسین معززی‌نیا نخستین تماشاگر این فیلم سینمایی شده است، برای این منتقد سینمای ایران آرزوی سلامتی می‌کند و امیدوار است که مانند سال‌های قبل، وی حضوری فعال و دلگرم کننده در سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر داشته باشد.
بر اساس این گزارش، در «مرگ ماهی» نیکی کریمی، علی مصفا، طناز طباطبایی، ریما رامین‏فر، بابک کریمی، بهرنگ علوی، حسام محمودی، مرواریدکاشیان، با هنرمندی پانته‌آ بهرام، بابک حمیدیان، رابعه مدنی و سحر دولتشاهی و بازیگران خردسال کیمیا مرادیان، ملیکا پارسا و حسام رحیمی‌منش ایفای نقش کرده‌اند.
همچنین در خلاصه داستان فیلم سینمایی مرگ ماهی آمده است: همیشه فکر میکردم ماهیها موقع مردن، وقتی لب میزنن، یه چیزی میخوان بگن که من اونو نمیشنوم...