به گزارش افکارخبر، گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص حضورش در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» گفت: «کیمیا» اولین سریال ۱۰۰ قسمتی که اتفاقی خوب را در رسانه رقم می‌زد و آنچه‌ که من از جزئیات این مجموعه خبر دارم چیزی جز زحمت و تلاش تمام این عوامل و بازیگران نبود.

وی ادامه داد: من به عنوان بازیگر در ۵۰،۶۰ سکانس در مجموعه تلویزیونی «کیمیا» در کنار رضا کیانیان، ‌ پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی‌نیا و دیگر دوستان و عوامل حرفه‌ای این مجموعه حضور دارم.

بازیگر فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» عنوان کرد: در دو فاز سریال «کیمیا» در کنار نقش‌های اصلی و کنار رفقای قدیمی در نقشی با رگه‌های منفی مرموز ایفای نقش می‌کنم.

وی در خصوص مولفه‌های جذابیت سریال «کیمیا» ساخته جواد افشار بیان کرد: مجموعه «کیمیا» با پیچیدگی که در درام دارد و کشش‌های موجود در فیلم‌نامه تلاش و انرژی فوق‌‌العاده تیم حرفه‌ای این مجموعه حضور محمدرضا شفیعی به عنوان تهیه کننده و همچنین جواد افشار در جایگاه کارگردانی، ‌ به حتم بیننده را پای تلویزیون می‌نشاند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «مدینه» افزود: «کیمیا» جز مجموعه‌هایی است که ۴ دوره تاریخی را در سه فاز تصویربرداری در بیش از ۱۰۰ قسمت به نمایش می‌کشد.

عباسی در خصوص جایگاه چنین مجموعه‌هایی بلندی در رسانه تصریح کرد: به حتم اگر سریال‌هایی مانند مجموعه «کیمیا» ساخته شود نفع و سود اصلی آن را از نظر خوراک درست و صحیح در وهله‌ اول شخص مخاطب سپس بازیگران و عوامل یک پروژه بهره می‌برند، مردم سریال‌های ایرانی را بیشتر می‌شناسند و با بازیگران ارتباط بهتری برقرار می‌کنند و روایت‌ها و قصه‌ها بر ایشان غریب نیست و آنها را از خود اجتماع می‌دانند.

وی ادامه داد: وقتی ما با مردم صحبت می‌کنیم، عقیده‌شان بر این است که کیفیت مجموعه‌‌های تلویزیونی مانند سابق در سطح بالا نیست و مخاطب خوراک خوبی ندارد، ما در تولیدات خارجی فیلم‌های اروپایی خوبی را با ساختار صحیح می‌بینیم، اما این مجموعه نمی‌تواند ساخته‌های خودمان را بپوشاند و این مستلزم تولید و پرداخت هر چه بیشتر به داستان‌ها و ساختار مجموعه‌های ایرانی است.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «حیرانی» یادآور شد: تمام عوامل بسیار زحمت‌کشیدند و همچنین مهراوه شریفی‌نیا که بسیار برای نقش کیمیا زحمت کشید و این روزها با تمام انرژی برای هر چه به بهتر تصویر کشیدن این شخصیت تلاش می‌کند.

در آخر گلاره عباسی در خصوص روزهای تصویربرداری فاز آخر سریال شبکه خانگی شهرزاد ساخته حسن فتحی عنوان کرد: نقشی بسیار جذاب مرموز و پیچیده و در عین حال دوستداشتنی را در شهرزاد بازی کردم و به عنوان یک مخاطب منتظر پخش آن از سینمای خانگی هستم و میتوانم این نوید را بدهم که شهرزاد هم مانند مجموعه تلویزیونی مدار صفر درجه به خوبی جای خود را در میان مخاطبین پیدا میکند و به زیبایی میدرخشد.