به گزارش افکارخبر، مهران نائل، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص دلیل گزیده‌کاری خود اظهارداشت: بخشی از این گزیده‌کاری تحمیلی است و بخش کمی در اختیار خود آدم است. وقتی تولیدات کم باشد، کارهای کمتری هم به سراغ ما می‌آید. نبود فیلمنامه و نقش خوب هم از دلایل گزیده‌کاری من است.

 

وی در مورد فعالیت‌های اخیر خود، عنوان کرد: در حال حاضر مشغول یک پروژه سینمایی هستم که در مرحله پیش تولید است، همچنین در یک برنامه رادیویی که بعد از ماه صفر از شبکه رادیویی «صبا» پخش می‌شود، به عنوان مجری حضور دارم.

 

نائل در پاسخ به این سؤال که از فعالیت در عرصه بازیگری راضی است، گفت: از اینکه بازیگرم راضی هستم، اما از شرایط موجود در این عرصه راضی نیستم. متأسفانه حمایت‌ مادی و معنوی از هنرمندان در این عرصه خیلی کم است.
بازیگر مجموعه «در مسیر زاینده‌رود» در خصوص تأثیر تحصیلات آکادمیک بر موفقیت هنرمندان عنوان کرد: داشتن تحصیلات آکادمیک باعث دوام در شغل می‌شود، تحصیلات تنها کلاس رفتن و خواندن دروس تئوری نیست، باید بتوان در این حرفه به یک شعوری رسید. من افتخار می‌کنم از اینکه با تحصیلات وارد این حرفه شدم.

 

نائل با اشاره به اینکه باید در هر گرایشی حرفی نو زد، گفت: من از شغلم لذت می‌برم، کار کردن غذای روح من است. در هر گرایش و هنری مثل نقاشی، موسیقی، تجسمی و ... باید حرفی را بیان کرد که به درد زندگی مردم بخورد.

 

وی در پایان مطرح کرد:‌ اگر هر کاری را صادقانه و درست و با عشق و علاقه انجام دهی ماندگار خواهی شد. سالم زندگی کردن هم موجب ماندگاری می‌شود. «علی نصیریان» از بازیگرانی است که با کیفیت در این عرصه فعالیت کرده و ماندگار شده است.

 

وی ادامه داد: بین دوست داشتن و عشق تفاوت زیادی وجود دارد، باید عاشق این حرفه بود. اگر کسی بخواهد تنها برای دکور و ظاهر زیبای این عرصه یعنی شهرت وارد شود، موفق نخواهد شد.