به گزارش افکارنیوز،

علی نصیریان بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین تجربه کاری خود در شبکه نمایش خانگی گفت: خوشبختانه تا این لحظه هر کس را که در کوچه و خیابان و اطرافم دیدم از بازی ام در «شهرزاد» و کلیت این سریال احساس رضایت کرده و تشویقم کرده اند.

 

وی افزود: درخصوص اینکه چقدر از بازی در این مجموعه احساس رضایت می کنم باید بگویم که به طور کلی رضایت از کارها همیشه به شکل نسبی است برخی از کارهایم را خیلی دوست دارم ،بعضی را با آن فقط کنار می آیم ولی به طور کلی در مجموعه «شهرزاد» از کار با حسن فتحی به ویژه نسبت به کارهای قبلی که با وی تجربه کرده بودم بسیار راضی هستم و لذت بردم.

 

نصیریان تصریح کرد: به نظرم در تلویزیون باید این اتفاق بیفتد که به کارهایی مانند «شهرزاد» پرداخته شود، اگر مسئولین تلویزیون واقعا بخواهند که یک تحرک در رسانه ملی ایجاد کنند پرداختن به چنین آثاری بدون شک نتیجه می دهد.

روایت

 

بازیگر سریال "میوه ممنوعه" ادامه داد: از آنجایی که تلویزیون یک جنبه ملی دارد و یک وسیله ارتباطی بسیار کارآمد و عمومی است به نظرم چقدر خوب می شود که در آینده شاهد آثاری چون شهرزاد در رسانه ملی باشیم.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه این روزها در حوزه تئاتر هم تماشاچی نداریم و اگر شرایط خوبی ایجاد شود و به داستانهای خوبی پرداخته شود رضایت مخاطبان را بدون شک به دست خواهیم آورد چرا که مردم ما از جمله مردم با ذوق و احساس جهان هستند که به درستی می توانند آثار فرهنگی و هنری را تحلیل کنند و می توانند کار خوب را از بد تشخیص بدهند و بفهمند که آیا این کار سرهم بندی شده یا برای خلق آن تلاش کرده اند.

 

روایت

 

وی خاطر نشان کرد: باز هم از تشویق ها و تایید های مردم نسبت به بازیم در «شهرزاد» تشکر می کنم و این روزها باید بگویم که حالم بهتر است چرا که خدا را شکر همسرم که اخیرا دچار یک کسالت وخیم شده بود و مشکلات زیادی داشت این روزها بهتر شده و رو به بهبود است.