به گزارش افکارنیوز،

محمد نادری گفت: مدتی است مشغول تمرین برای سریال «دور همی» به کارگردانی محراب قاسم خانی و تهیه کنندگ ی حمید رحیمی نادی هستم.

نادری درباره جزئیات این مجموعه گفت:‌ این مجموعه تلویزیونی دارای دو بخش نمایشی با حضور تماشاگر و یک بخش استنآپ کمدی است که در بخش اول عکس العمل‌های مخاطب را دریافت کرده و بر اساس همان‌ها پیش می‌رویم.این برنامه شیوه نویی دارد و تجربه جدیدی در تلویزیون محسوب می‌شود.

وی افزود:‌چندی پیش مشغول تمرین نمایش «به دنبال دروغگو» بودم که نویسندگی اثر را به عهده داشتم،اما به دلیل حضورم در «دور همی» نتوانستم گروه را همراهی کنم.

در «دورهمی» بازیگرانی چون:‌ الیکا عبدالرزاقی،مهران رنجبر ،محمد نادری،شقایق دهقان، مهران مدیری،سیامک انصاری و امیر مهدی ژوله به ایفای نقش می‌پردازند.

سایر عواملی که تاکنون حضورشان در «دور همی» قطعی شده است، عبارتند از: کارگردان:محراب قاسم خانی،تهیه کنندگان: هاشم رضایت، حمید رحیمی نادی، نویسنده: امیر مهدی ژوله،طراح صحنه و دکور: مهدی هاشمی، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح لباس: پیام حسین سوری، برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: حسن لباف و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.