به گزارش افکارنیوز،

 شب گذشته کنسرت موسیقی بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان که چندی پیش به بیماری سرطان مبتلا شد و این روزها با آن دست و پنجه نرم می‌کند، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با حضور پرشور علاقه‌مندان و مخاطبان دنیای موزیک برگزار شد.

 

برنامه با دقایقی تاخیر و پس از پخش تبلیغات کنسرت‌های سعید مدرس و بابک جهانبخش با استقرار نوازنده‌ها روی صحنه آغاز شد.

 

در ابتدا و بعد از ورود، بهنام صفوی مورد تشویق حضار قرار گرفت و آهنگ «دنیامو عوض کن» را خواند.

 

صفوی بعد از اجرای اولین آهنگ ضمن خوشامدگویی به حاضرین گفت: خوشحالم که امشب به همراه گروهم کنار شما هستم شمایی که پرانرژی و خوب هستید.

 

وی افزود: این کنسرت با فاصله از دیگر کنسرت‌های من برگزار شد اما قطعا با آلبوم جدید روال برگزاری کنسرت‌هایم بیشتر خواهد شد.

 

آهنگ دوم صفوی «وقت عشقه» نام داشت که به گفته وی زحمت آن به عهده دوست خوبش فرشید افخمی بوده است.

 

در ادامه آهنگ «دلتنگم» را اجرا کرد و اظهار داشت: این آهنگ را دوست هنرمند و اسطوره کشورمان محمد کاظمی که کارهای موفقی مانند «حیف»، «حسود»، «خدا» و ... را با هم داشتیم تنظیم کرده است.

 

 آهنگ بعدی «من به دنیا اومدم، دنیا به من نیومده» نام داشت که پس از اجرای آن از مدیر کل دفتر موسیقی، حراست ارشاد، اماکن نیروی انتظامی و همکاری سالن اجرا تشکر کرد و آهنگ «کافیه» را به عنوان آهنگ بعدی انتخاب و اجرا کرد.

 

صفوی از ورود مهدی ماهانی به عنوان یکی از بازیگران خوب تشکر کرد و آهنگ «یک روز اومدی» را خواند و قبل از اجرا آن را به عنوان یکی از آهنگ‌های خاطره‌انگیز یاد کرد. البته بعد از اجرای اول مجددا آن را با همخوانی حاضرین اجرا کرد.

 

در ادامه از مخاطبان خواست تا پدر و مادرش را به جهت حضور در مراسم تشویق کنند و آهنگ بعدی خود را با نام «تو فوق‌العاده‌ای» اجرا کرد و قبل از خواندن قطعه بعدی گفت: سال 94 با فراز و نشیب‌های فراوانی روبرو شدم اما آن را به فال نیک گرفتم. البته قصد باز کردن این موضوع را ندارم فقط از تک تک شما که با دعاهایتان باعث شدید، دوباره روی استیج بیایم تشکر می‌کنم و هیچ وقت یادم نخواهد رفت. دست شما را می‌بوسم؛ چون انرژی شما  و از همه مهم‌تر وجود خدا و لطف او من را از روی تخت بیمارستان بلند کرد.

 

آهنگ بعدی صفوی «همین که حواست به من هست خوبه» نام داشت که توسط او اجرا شد که بخشی از آن را با همخوانی مردم به اجرا گذاشت.

 

وی در ادامه از موزیسین و تنظیم کننده برخی آهنگ‌هایش به نام غلامرضا صادقی یاد کرد و آهنگ «من با تو شوخی ندارم، خیلی هم جدی می‌خوامت» را خواند که این قطعه در ابتدا با تکنوازی پیانو توسط وی آغاز شد.

 

صفوی پس از اجرای این آهنگ از حاضرین خواست تا حامد برادران را به عنوان یکی از تنظیم‌کنندگان آلبوم «معجزه» مورد تشویق قرار دهند و آهنگ‌های «چه حال خوبیه دوباره دیدمت» و «عشق من باش» را اجرا کرد.

 

«چشمات آرامشی داره»، «همین حوالی»، «خودت که میدونی عاشق چشماتم» آهنگ‌های بعدی صفوی بود که پس از اجرای آن‌ها از حضور علیرضا نیکبخت واحدی در این کنسرت گفت و آهنگ «زیر یک سقف» را به اجرا گذاشت.

 

این خواننده پاپ آهنگ «بیزارم» را برای اجرای بعدی خود انتخاب کرد و پس از آن حاضرین شاهد تکنوازی ویولن و پیانو (توسط خودش) برای شروع اجرای قطعه «واسه تو میمیرم» بودند.

 

صفوی قبل از خواندن آهنگ «حسود« از مخاطبان خواست تا تهیه‌کننده برنامه محمدرضا خوان‌زاده را تشویق کنند. پس از آن نیز معین راهور به عنوان یکی از تنظیم‌کنندگان آلبوم «معجزه» مورد تشویق قرار گرفت.

 

آهنگ‌های بعدی صفوی «معجزه» و «تو که باشی کنار من، دیگه هیچ چیزی کم نیست» نام داشت که پس از اجرای آن‌ها گفت: دوست دارم برنامه را ادامه بدهم که به خاطر کمبود وقت این امر محقق نمی‌شود اما کنسرت بعدی نزدیک است.

 

این خواننده در بخش پایانی برنامه خود از حضور و حمایت مخاطبان و دوستدارانش تشکر کرد. در این مراسم همچنین نیوشا ضیغمی، مهدی ماهانی، علیرضا نیکبخت واحدی و ... به عنوان مهمان حضور داشتند.