به گزارش افکارنیوز،

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

سلام به همه ى شمایى که اینجایین.

تازگیها جملاتى و مواضعى راجع به خندوانه دیدیم و شنیدیم.همشون قابل توجه و بررسى هستن و حتما برامون اهمیت داره که بتونیم از همه ى موارد و نظرها بهره ببریم و برنامه رو در مسیر تکامل و جذاب تر و عمیق تر شدن دقیق تر قرار بدیم و هدایت کنیم.

یه نکته تازگیها توجهم رو جلب کرده که به نظرم یه جور شیطنت به حساب مى آد:

اینکه در خندوانه به تماشاچیهاى عزیز بى احترامى مى شه.!!!!!

خندوانه یک برنامه ى تلویزیونیه. براى ساخت یک برنامه ى تلویزیونى ساعتها وقت و نیرو و هزینه نیازه.

گروهى در خندوانه جمع شدن اگر بهترینهاى این حرفه نباشن جزو بهترینها هستن. تک تک بچه هاى خندوانه تقریبا از فصل یک تجربه ى همکارى با هم رو دارن و کاملا مى دونن چه مسئولیتى بهشون محول شده. چیزى که در جمع کردن این تیم بزرگ اهمیت داشته ادب و بعد تسلط و تجربه در کارشونه.

هر شب بین ٣٥٠ تا ٥٥٠ نفر از مردم عزیز به خندوانه مى آن و وقتى از واژه ى مردم استفاده مى کنم یعنى از همه ى اقشار جامعه و این کمى مدیریت رو سخت تر و پیچیده تر مى کنه. ساعتها زمان لازمه تا این تعداد از مردم عزیزمون از نظر پوشش مناسب با قوانین تلویزیون ایران آماده بشن، در محلهاى مناسب بنشینن و تمرینهاى لازم رو بکنن و توضیحات بهشون منتقل بشه. و بعد وقتى همه چیز آماده شد(در این میان هماهنگیهاى لازم فنى هم زمان خودش رو مى خواد) ضبط شروع مى شه. که از این لحظه چیزى در حدود ٤ تا ٧ ساعت وقت لازمه.

از تماشاچیهاى عزیز در حد شرایط یک برنامه تلویزیونى پذیرایى هم انجام مى شه.

سالن گرم بود ولى از امشب داره با سیستم تهویه و خنک کننده قابل تحمل مى شه. پذیرایى هم به زودى سروسامون مناسب ترى خواهد گرفت.

اینها توضیحات مختصرى بود از موضوعات مفصل تولید یک برنامه تلویزیونى در ایران با مردم عزیز.

نمى دونم چرا این توضیحات رو دادم چون به نظرم در حالت عادى لزومى نداشت ولى به شکل شیطنت آمیزى جدیدا با این مواجه مى شم که در خندوانه با تماشاچیها بى احترامى شده....!!!!!! ما هر شب با احترام کامل براى شما کار مى کنیم و این وظیفمونه.

شاد باشین و سالم

دفاع رامبد جوان از برنامه «خندوانه» +عکس